1. Laagste prijs
    Niet beschikbaar
    Prijsalert ontvangen zodra er een prijs is?
  2. Kenmerken | Gebruikersreviews
  3. Willen (0) Hebben (1)

Er zijn geen actuele prijzen bekend van dit product. De laatst bekende laagste prijs was € 2.819,06 op 20 september 2021.

Prijsontwikkeling

Kenmerken

Reviews door gebruikers

Scoreverdeling

Gemiddelde gebruikersscore 3,0 3 van 5 sterren
5 van 5 sterren
0
4 van 5 sterren
0
3 van 5 sterren
1
2 van 5 sterren
0
1 van 5 sterren
0

Beste beoordeelde review

9 januari 2015, laatste update op 9 januari 2015 Rapporteer

Canon MF8230Cn

Gekocht nadat mijn HP Color laserjet CM1015 MFP ging vlekken uit meerdere toners.

Printer werkt prima. Scannen naar PC is echter omslachtig. Over de duurzaamheid en storingsvrijheid van dit apparaat kan ik nog niet oordelen aangezien hij nog zo goed als nieuw is en weinig gebruikt.

Pluspunten

  • Nette printer qua design. Goede printkwaliteit.
  • Toner cartridges hebben net als HP een drum ingebouwd, waardoor je gelijk een nieuwe drum hebt als je een nieuwe toner installeeert. (Sommige andere entry color laser all-in-ones hebben ingebouwde drums die je niet kunt vervangen)
  • Scannen naar PDF op USB stick
  • Instellingen te beheren via web-interface (ethernet)
  • Lade steekt niet uit aan de achterkant en papier steekt niet uit de printer. Hierdoor komt er niet zomaar stof op het papier.

Minpunten

  • Scannen naar PC is omslachtig. Je moet het apparaat steeds op scan mode zetten. Bij mijn vorige HP multifunctional kon je altijd direct scannen.
  • Volledige scansoftware ontbreekt. Er zijn wel TWAIN en WIA drivers zodat je je eigen scanprogramma kan gebruiken, zoals het gratis NAPS2.
  • Printer wordt geleverd met 'starterstoners' voor 800 pagina's. De volledige toners zouden ong. 1500 pagina's aan moeten kunnen.
  • Geen duplex unit voor automatisch dubbelzijdig printen.
  • Vrij logge, zware machine.

Eindoordeel

3 van 5 sterren (Voldoende)
Lees alle reviews

Vraag & Aanbod

Wil je je eigen tweedehands product adverteren? Meer over handelen in Vraag & Aanbod »