Een laptop uit 2011, niet met de prestaties van de huidige laptops, maar toch goed.
Algemeen
Sinds een maand of 12 heb ik voor mijn werk de beschikking over een X220. Ik had de keuze uit een gewone Lenovo 15,6 inch maar koos voor de kleine X220 met zijn 12,5 inch scherm, voornamelijk omdat deze een Intel 160GB ssd had, plus het optionele IPS scherm. Een normale X220 heeft een gewone HD en een "gewoon" scherm dus dat was leuk meegenomen.
Ter vergelijk:
- Hiervoor had ik een oude Lenovo Thinkpad T510 met een Core 7200. Deze was al een paar jaar oud, voldeet opzich nog wel maar had inmiddels een erg zwak scherm (backlight). De resolutie was wel erg fijn, 1680x1050. Echter slechts 2 GB ram en de hd was nogal langzaam waardoor hij niet meer erg "snappy" aanvoelde.
- Privé heb ik al sinds 2007 een Asus W3J met 14,1...
Goede laptop, tweedehands te koop voor weinig geld. De processor komt nog goed mee met veel nieuwere modellen, de accuduur is lang, het toetsenbord typt fijn en de laptop is makkelijk uit te breiden. Het scherm is een matig TN-paneel, maar wel klein genoeg om makkelijk mee te nemen.
Deel je ervaringen en help andere tweakers!