Er zijn geen actuele prijzen bekend van dit product. De laatst bekende laagste prijs was € 259,- op 28 maart 2017.
Specificaties
Belangrijkste specificaties
-
Schermdiagonaal
24" -
Resolutie
1920x1200 (WUXGA) -
Refreshrate
75Hz -
LCD-paneel
IPS -
Soort paneel
LCD -
Video in
1x DisplayPort, 1x DVI-D, 1x VGA (D-Sub)
Belangrijkste specificaties
-
Schermdiagonaal
24" -
Resolutie
1920x1200 (WUXGA) -
Refreshrate
75Hz -
LCD-paneel
IPS -
Soort paneel
LCD -
Video in
1x DisplayPort, 1x DVI-D, 1x VGA (D-Sub)
Verkrijgbaar sinds: 13 oktober 2012
Alles openen
Scherm
-
Schermdiagonaal
24" -
Resolutie
1920x1200 (WUXGA) -
Beeldverhouding
16:10 -
Pixeldichtheid
94ppi -
Pixel-pitch (max)
0,27mm
Paneel en backlight
-
Soort paneel
LCD -
LCD-paneel
IPS -
Backlight (lcd)
Edge-lit led
Snelheid
-
Reactietijd
5ms -
Refreshrate
75Hz
Beeldtechniek
- Kijkhoek 178°
-
Helderheid
300cd/m² -
Contrastverhouding (statisch)
1.000:1 -
Kleurdiepte
8-bit (16,7 miljoen)
Aansluitingen
-
Video in
1x DisplayPort, 1x DVI-D, 1x VGA (D-Sub) - Totaal video-ingangen 3x
-
USB-hub (downstream)
1x USB 2.0
Eigenschappen
-
Aantal luidsprekers
2.0 -
Ergonomie
90° horizontaal draaibaar (Pivot), Hoogte verstelbaar, Verticaal kantelbaar -
Stroomverbruik
36W -
Beugelbevestiging
Vesa 100mm
Afmetingen
-
Hoogte
416mm -
Breedte
561mm -
Diepte
244,5mm
Gewicht en kleur
-
Gewicht
6,4kg -
Kleur
Zwart
Garantie en bijzonderheden
- Fabrieksgarantie 3 jaar onsite
- Bijzonderheden Maximale hoogte 526mm
Meer informatie
- Product Iiyama ProLite XB2485WSU Zwart
- Categorie Monitors
- Merk Iiyama
- Serie ProLite
- Tweakers ID 319558
- EAN 4948570111992, 5053959383446
- SKU XB2485WSU-B1
Reviews door gebruikers
Scoreverdeling
Gemiddelde gebruikersscore
4,0
4 van 5 sterren
1
1
1
0
0
Beste beoordeelde review
Hoi,
Bij deze mijn behoorlijk subjectieve review voor dit scherm, de 1 ster voor pixeldefecten heeft toelichting nodig.
Ik was op zoek naar vervanging voor mijn IIyama B2403WS, een vergelijkbaar scherm met als grootste verschil dat deze een TN panel heeft ten opzichte van het IPS panel van de XB2485WSU. Een groter scherm was voor mijn situatie niet handig, ik zit er 40-50 CM voor waardoor 27 inch wel leuk lijkt maar een beetje het hoogtezon effect geeft.
Ghosting heb ik niet kunnen waarnemen, een beetje door Googelen en je vindt genoeg materiaal wat voor mijn aanleiding was te denken dat ghosting bij elk redelijk scherm niet meer voorkomt. Dit misschien met uitzondering van bepaalde monitoren voor de grafische sector.
Samengevat, dit is...
Pluspunten
Beeldkwaliteit, dit is een IPS scherm en komende van een TN scherm met hetzelde formaat is de kleurweergave een droom. Dit gaat op voor zowel video, afbeeldingen en games. De scherm instellingen zijn niet aangepast, het zijn de fabrieksinstellingen. Voor een scherm met deze specs heb ik geen goedkopere variant gevonden, ik vind het ook een excellente prijs/specs verhouding hebben.
Minpunten
Pixeldefecten, samengevat hebt ik 4 keer dit scherm omgeruild vanwege pixeldefecten. Na de 4de keer heb ik het opgegeven. Telkens 1 tot 2 dode subpixels, de tweede overleden pixel stak binnen een week de kop op. Ik weet dat er legale bla-bla is waardoor dode subpixels normaal zijn, ik ben van de school die zegt na 10(?) jaar LCD ontwikkeling er geen dode (sub) pixels meer mogen voorkomen. Tijdens het gebruik zijn er zoemgeluiden waar te nemen, meest opvallend voor mij was dat bij muisbewegingen de zoem ophield en het weer begon als de muisbeweging stopte. Dit trad op bij alle 5 de schermen.
Vraag & Aanbod
Wil je je eigen tweedehands product adverteren?
Meer over handelen in Vraag & Aanbod »
:strip_icc():strip_exif()/u/213681/60x60falloutav-ch.jpg?f=community)