1. Laagste prijs
    Niet beschikbaar
    Prijsalert ontvangen zodra er een prijs is?
  2. Kenmerken | Gebruikersreviews
  3. Willen (0) Hebben (2)
Schrijf review

Reviews door gebruikers

Scoreverdeling

Gemiddelde gebruikersscore 3,5 3.5 van 5 sterren
5 van 5 sterren
2
4 van 5 sterren
0
3 van 5 sterren
1
2 van 5 sterren
0
1 van 5 sterren
1
26 januari 2012 Rapporteer
0

Bought it in Dec 2011 and it arrived with several dead pixels. Bought with Lenovo on-site guarantee for 2 years. Lenovo/IBM refuses to do anything about it and on-site in this case means sending it to Germany bu UPS (with your propriety software) for two weeks. The guarantee was a total waste op money and exceptionally bad service from Lenovo/IBM. I was very surprised!
Body start coming apart after less than 2months of very normal use (have transported it about 6 times in total!). Have several cracks in the plastic already.
My advice, buy it as a desktop if it is below 350 Euro, otherwise you are wasting a huge amount of money and energy.

Minpunten

  • VERY bad build. Everything starts coming apart very soon. But, the Hardware is high quality. Better suited as desktop than laptop.

Eindoordeel

3 van 5 sterren (Voldoende)

Deze laptop ging al na een week kapot. Direct opgestuurd naar Lenovo en had verwacht dat ik hem weer snel gerepareerd terug zou krijgen. Echter helaas. Ik zit nu al weer weken te wachten. Ze kunnen me niet vertellen wanneer ik hem terugkrijg. Volgens Lenovo moet er een nieuw moederbord in en zitten ze daar op te wachten. ze weten niet wanneer ze dit onderdeel binnen krijgen en laten dus mij ook maar in het ongewis.
Wat een slechte klantbehandeling. Wat een slechte service. Ik had verwacht dat ze me in dat geval wel gewoon een nieuwe laptop zouden leveren en dat ze het probleem omtrent de kapotte intern zelf oplossen.
Maar nee hoor. ze laten me gewoon wachten, wachten, wachten en nog eens wachten. Ik vind dit abnormaal slecht en adviseer...

Minpunten

  • Slechte service van Lenovo

Eindoordeel

1 van 5 sterren (Waardeloos)
3 juni 2011 Rapporteer
0

De Lenovo Edge 15 (e520) is een complete, maar zeker ook robuuste, laptop die zijn geld absoluut waard is. Bij de concurrenten in dezelfde prijs categorie zijn er maar weinige die de zelfde specificaties bieden (processor, geheugen in combinatie met een videokaart). Laat staan in een robuuste body.
De Lenovo voelt zeer degelijk aan. Dit voel je niet alleen als je de laptop in je hand hebt maar ook tijdens het typen. Het toetsenbord is erg stevig, veert niet (of amper) mee en de algemene indruk is van een hoog niveau. De enige zwakke plek die ik heb kunnen vinden is onder het plastic onder het beeldscherm, daar zit wel een beetje speling.
Tevens ligt de Lenovo zeker niet slecht op het oog. Er zullen ongetwijfel mooiere laptops verkrijgbaar...

Eindoordeel

5 van 5 sterren (Uitstekend)
5 oktober 2011 Rapporteer

Lenovo ThinkPad Edge E520 (NZ33MMH)

Eindoordeel

5 van 5 sterren (Uitstekend)

Heb jij ook een Lenovo ThinkPad Edge E520 (NZ33MMH)?

Deel je ervaringen en help andere tweakers!

Schrijf review