Ik heb deze "laptop" sinds januari 2011 en hij bevalt bijzonder goed. Ik heb het woord laptop niet voor niets tussen aanhalingstekens geplaatst. Hij weegt maar liefst 4,4 kg. en dat betekent simpelweg, dat het apparaat niet bepaald geschikt is als laptop maar meer dient als mijn "mobile office".
Een ander praktisch nadeel: ga maar eens op zoek naar een laptop-tas of rugzak voor een scherm van 18,4". Daarin heb ik me echt op verkeken. Het formaat van het scherm is echter heerlijk om mee te werken. Met daglicht is het scherm iets moeilijker leesbaar en de kijkhoek is ook niet bijzonder groot. De kleuren zijn echter schitterend en scherp en gestoken. Ik kan uren achter het scherm werken zonder dat het vermoeiend wordt.
De robuustheid is...
Prestaties zijn super. De behuizing daarentegen erg slecht. Deze al 2x laten repareren en er zit alweer een scheur in bij de scharnieren. De scharnieren zijn gewoon veel te zwak voor zo'n groot zwaar ding.
Deel je ervaringen en help andere tweakers!