![]() |
Vorige week bespraken we onze eerste indruk en waren we vrij positief over Gran Turismo 5. Inmiddels zijn we een stuk verder in het spel en is het tijd voor de review... en voor een relativering van die eerste indruk. |
![]() |
Hands-on - Gran Turismo 5 - Eerste indruk Eindelijk is het zover: deze week vond Gran Turismo 5 zijn weg naar de winkelschappen. Het heeft even geduurd, maar het lijkt erop dat dat we in elk geval niet voor niets hebben gewacht... |
Gameplay
De gameplay zou ik beschrijven als erg goed.
De mensen die bekend zijn met Gran Turismo zullen alles snel oppikken en de leercurve is zeer gunstig voor diegenen die zich voor het eerst aan een Gran Turismo wagen.
Beeld
De game ziet er goed uit.
Er zijn zat op- en aanmerkingen te verzamelen over het grafische gedeelte, maar ik vraag me altijd af in hoeverre dit op te merken is als je echt aan het rijden/gamen bent.
Geluid
Het geluid is goed maar lang niet geweldig.
Sommige auto's klinken als schuurmachines op een ruit.
Er is veel standaardmuziek aanwezig, maar het racen met muziek naar keuze blijft beter.
Besturing
De besturing is grandioos (zeker in combinatie met een racestuur).
Ik speel de...
Dit blijft een geweldige game. Het verveelt echt nooit. Heel veel auto's en andere dingen. Omdat ik het leuk vond heb ik nu GT sport en GT7 op PS4 gekocht die zijn ook leuk maar ik vind het gek dat deze wel leuker is.
Geweldige race game, als je van racen houd zeker iets voor jou. Ik heb er zelf de nodige uurtjes al in zitten. Misschien grafisch niet meer van deze tijd, maar het spel zelf is geweldig.