![]() |
Review - Tien hoogwaardige voedingen getest Tweakers.net deed onderzoek naar tien zware voedingen. We onderzochten het tiental op prestaties en veiligheid en probeerden uit te vinden welke voeding de meeste waar voor zijn geld biedt. |
Ik heb deze Silencer 750 in mijn Coolermaster Stacker onderin geinstalleerd. De ventilator van de voeding is temperatuur gestuurd (80mm, blaast uit de kast) en dit betekent in mijn geval dat hij zéér langzaam draait. Zoals bekend gaat warmte naar boven en daar is mijn kast op ingedeeld.
Bovenin (waar de voeding ook geplaatst had kunnen worden) heb ik 2 80mm fans geinstalleerd die de warme lucht uit de kast blazen. Dit in combinatie met de standaard fans van de stacker zorgen voor een goede airflow waardoor ik niet kan bepalen hoe de voeding zou functioneren in een minder goed gekoelde kast. Wel merk ik dat de plaatsing (onderin dus) een groot voordeel voor de voeding is omdat hij vrijwel geen hitte te verduren heeft.
De voeding is niet...
Deel je ervaringen en help andere tweakers!