Er zijn geen actuele prijzen bekend van dit product. De laatst bekende laagste prijs was € 399,90 op 17 juni 2026.
Specificaties
-
Functies (wearables)
Kaartnavigatie, Microfoon, Slaapmonitor, Speaker, Zaklamp - Vorm scherm Rond
-
Batterijduur (uren)
600u -
Besturingssysteem
Zepp OS 5 - Schermtype OLED
-
Schermdiagonaal
1,5"
Belangrijkste specificaties
-
Functies (wearables)
Kaartnavigatie, Microfoon, Slaapmonitor, Speaker, Zaklamp - Vorm scherm Rond
-
Batterijduur (uren)
600u -
Besturingssysteem
Zepp OS 5 - Schermtype OLED
-
Schermdiagonaal
1,5"
Type
- Soort device Smartwatch
Besturingssysteem
-
Besturingssysteem
Zepp OS 5
Afmetingen
-
Lengte
48mm -
Breedte
48mm -
Dikte
14mm
Scherm
- Vorm scherm Rond
-
Schermdiagonaal
1,5" - Schermtype OLED
-
Touchscreen
Accu
-
Batterijduur (uren)
600u
Verbindingen
-
Bluetooth
Bluetooth (versie onbekend) -
Gps
- Locatiebepaling GPS
Functies
-
Functies (wearables)
Kaartnavigatie, Microfoon, Slaapmonitor, Speaker, Zaklamp - Sportprofielen Duiken
IP-classificatie
-
Invloeden van buitenaf
Vochtbestendig - ATM classificatie 10 ATM / 100 meter
Materiaal
- Materiaal behuizing smartwatch Polymeer, Titanium
- Materiaal band smartwatch Siliconen
Kleur
-
Kleur
Goud - Kleur bandje Zwart
Meer informatie
- Product Amazfit T-Rex 3 Pro
- Categorie Smartwatches
- Merk Amazfit
- Tweakers ID 2293968
- EAN 6972596109358
- SKU W2443EU5N
- Specs van de fabrikant Productinformatie
Reviews door gebruikers
Scoreverdeling
Beste beoordeelde review
Ik zocht een smart/sportwatch voornamelijk voor tracking van de gangbare wellness-functies. Omdat ik regelmatig wandel via Komoot-routes wilde ik ook kaartnavigatie. Aantal Garmins bekeken in prijsklasse 400-500 euro, uiteindelijk zag ik deze in de aanbieding voor 279 euro. Een paar YouTube reviews bekeken die unaniem positief waren en de knoop doorgehakt. Na 5 dagen gebruik (inclusief wandelen, zwemmen en wielrennen) ben ik er zeer tevreden over.
Dit lijkt me algemeen voor smartwatches, maar navigeren tijdens wielrennen is niet ideaal. Hiervoor blijf ik mijn smartphone gebruiken.
Wellicht persoonlijk, maar mijn huid vindt het polsbandje niet zo fijn. 1 a 2 keer per dag van pols wisselen biedt uitkomst. Op zich gemakkelijk op te lossen met een ander polsbandje, dus geen reden om deze smartwatch af te schrijven.
Het premium-abonnement kost, afhankelijk van een aanbieding, 25-70 euro per jaar. Biedt voor mij geen/nauwelijks meerwaarde, maar goed te doen als je dit zoekt.
Pluspunten
Helder display, ook in direct zonlicht met een polaroid zonnebril op Alle functies (veel voor dit prijspunt) die erop zitten werken goed Bouwkwaliteit dik in orde Batterijduur
Minpunten
Draagcomfort meegeleverd polsbandje laat te wensen over (polsomtrek 19cm) Abonnement nodig voor bepaalde coaching- en wellnessfuncties