Acer Aspire 16 AI A16-52M-51D7 (Azerty toetsenbord)
EAN
SKU
NX.JLSEH.002
Tweakers ID
Laptops
Acer
Aspire 16 AI A16-52M
51D7 (Azerty toetsenbord)
Prijzen
Alle laptops
Uitvoeringen
51D7 (Azerty toetsenbord)
Alle 10 uitvoeringen
51J5
70JW
72QC (Azerty toetsenbord)
75HL (Azerty toetsenbord)
79HJ (Azerty toetsenbord)
79S1
709S
729K
794P (Azerty toetsenbord)
Laagste prijs
bij Taelman Home
Wacht je op een prijsdaling?
Alert wordt verzonden wanneer er een prijs beschikbaar is.
Specificaties
16" • 1920x1200 • 512GB • Intel Core Ultra 5
Gebruikersreviews
0 van 5 sterren (0 gebruikers)
Vraag & Aanbod
Taelman Home
4.5 van 5 sterren (4 shopreviews)
Gratis
Bekijk
codima
2.5 van 5 sterren (2 shopreviews)
Gratis
Bekijk
MegaMobile
4 van 5 sterren (9 shopreviews)
Axitech
0 van 5 sterren (geen shopreviews)
Onjuiste informatie melden
Prijsontwikkeling
Belangrijkste specificaties
Schermdiagonaal
16"
Werkgeheugen
16GB
Cpu/soc
Intel Core Ultra 5 226V
Resolutie
1920x1200 (WUXGA)
Totale opslagcapaciteit
512GB
Besturingssysteem
Windows 11 Home
Bekijk alle specificaties
Belangrijkste specificaties
Schermdiagonaal
16"
Werkgeheugen
16GB
Cpu/soc
Intel Core Ultra 5 226V
Resolutie
1920x1200 (WUXGA)
Totale opslagcapaciteit
512GB
Besturingssysteem
Windows 11 Home
Verkrijgbaar sinds: 30 september 2025
Alles openen
CPU en moederbord
Intel Core Ultra 5 226V
Aantal cores
8
Klokfrequentie
2,1GHz
Maximale turboklokfrequentie
4,5GHz
NPU rekenkracht
40TOPS
Geheugentype
LPDDR5X
Maximum grootte werkgeheugen
Geheugen form factor
Gesoldeerd
Opslag
Opslagtype
Solid State Disk
Opslagcapaciteit
Geïnstalleerde ssd's
1x
Beeldscherm
16"
Horizontale resolutie
1920 px
Type laptopscherm
IPS
Verticale resolutie
1200 px
Beeldverhouding
Pixeldichtheid
142ppi
Touchscreen
LCD-paneel
IPS
Refreshrate
120Hz
Helderheid
350cd/m²
Videokaart
Geïntegreerde gpu
Intel Arc Graphics 130V
Aansluitingen
Video uit
1x HDMI, 2x Thunderbolt 4
Video uit (via Thunderbolt)
USB type-c naar DP 1.4/HDMI 2.0
Hoogste HDMI versie
HDMI 2.1
Aansluitingen (USB/FW)
2x USB 3.2 (Gen1, 5Gb/s)
Aansluiting (overige)
2x Thunderbolt 4
Draadloze verbindingen
Radio chains
2x2
Verbinding (wlan)
Wi-Fi band
2,4GHz, 5GHz (band 1), 6GHz (band 1)
Bluetooth
Bluetooth 5.4
Toetsenbord
Toetsenbordindeling
Azerty
Taal
Belgisch
Numeriek toetsenblok
Verlicht toetsenbord
Backlight kleur toetsenbord
Wit
Accu en lader
Accucapaciteit (Wh)
65Wh
Oplaadpoorten
USB Type-C
AC-adapter meegeleverd
(Aanbevolen) vermogen AC-adapter
65W
Overige specificaties
Resolutie (camera)
1920x1080 (Full HD)
Beveiliging en Privacy
IR camera
Laptop extra's
3.5mm aansluiting, Cardreader, Copilot+, Webcam
Afmetingen
Lengte
250,1mm
Breedte
354,9mm
Dikte
15,9mm