Sony Bravia 3 Professional FWD-50S35 Zwart
EAN
SKU
FWD-50S35
Tweakers ID
Monitors
Sony
Bravia Professional FWD S35
50" Zwart
Prijzen
Alle monitors
Uitvoeringen
50" Zwart
Alle 6 uitvoeringen
43" Zwart
50" Zwart
55" Zwart
65" Zwart
75" Zwart
85" Zwart
Laagste prijs
bij visunext
Wacht je op een prijsdaling?
Alert wordt verzonden wanneer er een prijs beschikbaar is.
Specificaties
50" • 3840x2160 (4K) • 60Hz • LCD •
Gebruikersreviews
0 van 5 sterren (0 gebruikers)
Vraag & Aanbod
visunext
5 van 5 sterren (1 shopreview)
Bekijk
Beat-it.nl | alleen zakelijk
5 van 5 sterren (6 shopreviews)
Gratis
Bekijk
Onjuiste informatie melden
Prijsontwikkeling
Belangrijkste specificaties
Schermdiagonaal
50"
Resolutie
3840x2160 (4K)
Refreshrate
60Hz
Video in
4x HDMI
Beeldverhouding
16:9
Gebogen scherm
Bekijk alle specificaties
Belangrijkste specificaties
Schermdiagonaal
50"
Resolutie
3840x2160 (4K)
Refreshrate
60Hz
Video in
4x HDMI
Beeldverhouding
16:9
Gebogen scherm
Verkrijgbaar sinds: 5 augustus 2025
Alles openen
Scherm
50"
Pixeldichtheid
88ppi
Paneel en backlight
Backlight (lcd)
Direct-led
HDR
HDR-ondersteuning
Dolby Vision, HDR10, HLG (Hybrid Log Gamma)
Snelheid
60Hz
Beeldtechniek
Kijkhoek
178°
Aansluitingen
Totaal video-ingangen
4x
Hoogste HDMI versie
HDMI 2.1
HDMI 2.1 eigenschappen
Auto Low Latency Mode, eARC (Enhanced Audio Return Channel)
Ethernet (RJ45)
Ethernet 100Mbps
Verbinding (wlan)
Wi-Fi (versie onbekend)
Smart TV
Smart TV
Smart-tv-besturingssysteem
Google Android TV
Eigenschappen
Aantal luidsprekers
2.0
Totaal speaker vermogen (RMS)
20W
Bedrijfsuren (uren/dagen)
18/7
Monitor eigenschappen
Digital Signage
Beugelbevestiging
Vesa 200mm
Afmetingen
Hoogte
714mm
Hoogte (zonder voet)
649mm
Breedte
1,119m
Diepte
267mm
Diepte (zonder voet)
70mm