LG LAEC018-GN2 Zwart
EAN
SKU
LAEC018-GN2
Tweakers ID
Monitors
LG
LAEC0xx-GN2
163" Zwart
Prijzen
Alle monitors
LG LAEC018-GN2 Zwart
+6
Uitvoeringen
163" Zwart
Alle 2 uitvoeringen
136" Zwart
163" Zwart
Laagste prijs
bij Senetic
Wacht je op een prijsdaling?
Alert wordt verzonden wanneer er een prijs beschikbaar is.
Specificaties
163" • 1920x1080 (Full HD) • 60Hz • LCD •
Gebruikersreviews
0 van 5 sterren (0 gebruikers)
(0)
Vergelijken
Willen
(1)
Vraag & Aanbod
Senetic
3 van 5 sterren (4 shopreviews)
Bekijk
Onjuiste informatie melden
Prijsontwikkeling
Belangrijkste specificaties
Schermdiagonaal
163"
Resolutie
1920x1080 (Full HD)
Refreshrate
60Hz
Soort paneel
LCD
Beeldverhouding
16:9
Pixeldichtheid
14ppi
Bekijk alle specificaties
Belangrijkste specificaties
Schermdiagonaal
163"
Resolutie
1920x1080 (Full HD)
Refreshrate
60Hz
Soort paneel
LCD
Beeldverhouding
16:9
Pixeldichtheid
14ppi
Verkrijgbaar sinds: 29 juli 2025
Alles openen
Scherm
163"
Pixel-pitch (max)
1,88mm
Paneel en backlight
Snelheid
60Hz
Beeldtechniek
Kijkhoek
160°
Helderheid
500cd/m²
Contrastverhouding (statisch)
Smart TV
Smart TV
Smart-tv-besturingssysteem
LG WebOS
Eigenschappen
Aantal luidsprekers
2.0
Totaal speaker vermogen (RMS)
18W
Monitor eigenschappen
Digital Signage
Stroomverbruik
880W
Afmetingen
Hoogte (zonder voet)
2,029m
Breedte
3,604m
Diepte (zonder voet)
45mm