Sony Bravia 8 Professional FWD-55XR80 Zwart
EAN
SKU
FWD-55XR80
Tweakers ID
Televisies
Sony
Bravia 8 Professional
55" Zwart
Prijzen
Alle televisies
Uitvoeringen
55" Zwart
Alle 3 uitvoeringen
55" Zwart
65" Zwart
77" Zwart
Laagste prijs
bij visunext
Wacht je op een prijsdaling?
Alert wordt verzonden wanneer er een prijs beschikbaar is.
Specificaties
55" • Ultra HD • OLED • 4x HDMI • 120Hz
Gebruikersreviews
0 van 5 sterren (0 gebruikers)
Vraag & Aanbod
visunext
5 van 5 sterren (1 shopreview)
Bekijk
Onjuiste informatie melden
Prijsontwikkeling
Belangrijkste specificaties
Schermdiagonaal
55"
Paneeltype
OLED
Modeljaar
Refreshrate
120Hz
Smart-tv-besturingssysteem
Google TV
HDR-ondersteuning
Dolby Vision, HDR10, HLG (Hybrid Log Gamma)
Bekijk alle specificaties
Belangrijkste specificaties
Schermdiagonaal
55"
Paneeltype
OLED
Modeljaar
Refreshrate
120Hz
Smart-tv-besturingssysteem
Google TV
HDR-ondersteuning
Verkrijgbaar sinds: 15 april 2025
Alles openen
Land en jaar
Scherm
55"
Schermuiterlijk
Plat
Resolutie (TV)
3840x2160 (4K)
Televisietype
Ultra HD
G-Sync ondersteuning
FreeSync ondersteuning
120Hz
Kijkhoek
178°
Ontvangstnorm
PAL, SECAM
Smart TV & tuner
Smart TV
Tunertype
Analoog, DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2
Aantal tuners
1
Kaartslot TV
CI+ (enkel slot)
Lokale netwerkdiensten
Apple Airplay 2, Google Cast
Spraakassistent
Google Assistant
Aansluitingen
Video in
4x HDMI
Aantal HDMI ingangen
4x
Hoogste HDMI versie
HDMI 2.1
HDMI 2.1 eigenschappen
4K @ 120fps, Auto Low Latency Mode, eARC (Enhanced Audio Return Channel), Variable Refresh Rate
Aansluiting (audio)
Audio Digitaal (S/PDIF)
Ethernet (RJ45)
Ethernet 100Mbps
Aansluiting (USB)
2x USB 2.0
Verbinding
Met wifi
Verbinding (wlan)
802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax)
Wi-Fi band
2,4GHz, 5GHz (band 1)
Met bluetooth
Bluetooth
Bluetooth 5.3
Geluid
Speaker uitvoering
Stereo (intern)
Speakervermogen (RMS)
10W
Totaal speaker vermogen (RMS)
50W
Audio filters
Dolby Atmos, DTS HD, DTS:X
Energieverbruik
Energieklasse (SDR)
F
Energieverbruik (SDR) per 1000 uur
72kWh
Energieklasse (HDR)
G
Energieverbruik (HDR) per 1000 uur
93kWh
Stroomverbruik (stand-by)
0,5W
Eigenschappen
Televisie-eigenschappen
24p, Firmware upgrade mogelijk, Opnemen / Timeshift, Slaaptimer
Beugelbevestiging
Vesa 300mm
Uiterlijk
Televisiekleur (voorkant)
Zwart
Televisiekleur (achterkant)
Zwart
Voetkleur
Afmetingen en gewicht
Hoogte
732mm
Hoogte (zonder voet)
706mm
Breedte
1,223m
Diepte
248mm
Diepte (zonder voet)
37mm