Thermaltake TGM-I27FQ
Uitvoering
Thermaltake TGM-I27FQ Zwart
EAN
SKU
GM-GFT-27FTQB-EU
Tweakers ID
Monitors
Thermaltake
TGM-I27FQ
Zwart
Prijzen
Alle monitors
Thermaltake TGM-I27FQ Zwart
+6
Laagste prijs
bij Conrad.nl
Wacht je op een prijsdaling?
Alert wordt verzonden wanneer er een prijs beschikbaar is.
Specificaties
27" • 2560x1440 (Quad HD) • 165Hz • IPS • 1ms
Gebruikersreviews
0 van 5 sterren (0 gebruikers)
Vraag & Aanbod
Conrad.nl
2.5 van 5 sterren (44 shopreviews)
Gratis
Bekijk
Onjuiste informatie melden
Prijsontwikkeling
Belangrijkste specificaties
Schermdiagonaal
27"
Resolutie
2560x1440 (Quad HD)
Refreshrate
165Hz
LCD-paneel
IPS
Soort paneel
LCD
Video in
1x DisplayPort, 2x HDMI, 1x USB 3.2 (Gen1, 5Gb/s) type-C
Bekijk alle specificaties
Belangrijkste specificaties
Schermdiagonaal
27"
Resolutie
2560x1440 (Quad HD)
Refreshrate
165Hz
LCD-paneel
IPS
Soort paneel
LCD
Video in
Verkrijgbaar sinds: 29 oktober 2024
Alles openen
Scherm
27"
Gebogen scherm
Beeldschermcoating
Mat/anti-glans
Beeldverhouding
16:9
Pixeldichtheid
109ppi
Pixel-pitch (max)
0,233mm
Paneel en backlight
Backlight (lcd)
Edge-lit led
Dimming (LCD)
Snelheid
Reactietijd
1ms
165Hz
G-Sync ondersteuning
G-Sync Compatible
FreeSync ondersteuning
FreeSync Premium
Beeldtechniek
Kijkhoek
178°
Helderheid
400cd/m²
Contrastverhouding (statisch)
Kleurdiepte
10-bit (1,074 miljard)
Aansluitingen
Totaal video-ingangen
4x
Hoogste HDMI versie
HDMI 2.0
Hoogste DisplayPort versie
DisplayPort 1.4
Uitgangen (monitors)
3.5mm analoog
USB-hub (downstream)
2x USB 3.2 (Gen1, 5Gb/s)
USB/TB Power Delivery
USB/TB Power Delivery max
15W
Eigenschappen
Ergonomie
90° horizontaal draaibaar (Pivot), Draaibaar op voet, Hoogte verstelbaar, Verticaal kantelbaar
Monitor eigenschappen
Kensington slot
Stroomverbruik
65W
Beugelbevestiging
Vesa 75mm
Afmetingen
Hoogte
543mm
Instelbare hoogte
80mm
Minimale hoogte
463mm
Breedte
613,5mm
Diepte
262,9mm