Sortering

Onjuiste informatie melden

Prijsontwikkeling

Verfijn resultaten

Winkels

Toon resultaten 0

Btw

Kenmerken

Meer over de Motorola Edge 50 Fusion, 12GB ram, 512GB opslag Lichtblauw

Deze samenvatting is AI-gegenereerd op basis van onze specificaties en testresultaten

De Motorola Edge 50 Fusion, geïntroduceerd in juni 2024, is een midrange smartphone die opvalt door zijn grote opslagcapaciteit en helder OLED-scherm. Het toestel biedt 512GB opslag en 12GB werkgeheugen, wat ruim is voor deze prijsklasse. Het scherm heeft een diagonaal van 6,7 inch, een resolutie van 2400x1080 pixels en een piekhelderheid van 1600 cd/m², waardoor het goed afleesbaar is in fel zonlicht. De verversingssnelheid van 144Hz zorgt voor vloeiende beelden, wat vooral gamers en liefhebbers van multimedia zal aanspreken.

De Snapdragon 7s Gen 2-soc is geschikt voor alledaagse taken, maar minder krachtig dan chips in het hogere segment. De hoofdcamera van 50 megapixels met f/1.88 diafragma en optische beeldstabilisatie biedt goede prestaties bij voldoende licht, terwijl de ultragroothoeklens van 13 megapixels extra veelzijdigheid toevoegt. De accucapaciteit van 5000mAh is marktconform voor een toestel van deze grootte, en snelladen met 68W is een praktisch voordeel.

Met een prijs van ongeveer 324 euro is dit toestel geschikt voor gebruikers die veel opslag en een helder scherm zoeken, zonder high-end prestaties. Minpunten zijn het ontbreken van draadloos laden en een SD-kaartsleuf.

Vond je deze tekst behulpzaam?
Bedankt voor je feedback!

Reviews door gebruikers

Scoreverdeling

Gemiddelde gebruikersscore 5,0 5 van 5 sterren
5 van 5 sterren
1
4 van 5 sterren
0
3 van 5 sterren
0
2 van 5 sterren
0
1 van 5 sterren
0

Beste beoordeelde review

31 maart 2025, laatste update op 31 maart 2025 Rapporteer
Product gekocht

Motorola Edge 50 Fusion, 12GB ram, 512GB opslag Lichtblauw

De waterdichtheid, wat simpele maar handige features zoals het schudden om de lamp in of uit te schakelen en vooral het fel en helder scherm maken voor mij deze telefoon een topkeuze als je geen 500+ wilt uitgeven aan een telefoon voor basaal gebruik als berichten sturen, filmpjes kijken en af en toe eens een foto wilt maken. Supersnel laden met de bijgeleverde(!) stroomadapter van 68 watt, een geweldige feature wat mij betreft. Waarom biedt een populairder merk als Samsung dit niet?

Ik geef niet om gamen op een telefoon maar deze zal daar waarschijnlijk geen ster in zijn gezien de budget hardware. Een groot minpunt is het ontbreken van een SD-kaart houder. Een ander minpunt zijn een aantal niet te verwijderen apps geleverd vanuit Motorola.

Pluspunten

  • Geweldig helder en fel scherm.
  • Schudden om de lamp in of uit te schakelen is en blijft een handige feature.
  • Prima camera gezien de prijs van de telefoon.
  • Waterdicht.
  • Grootte opslag voor maar een kleine meerprijs.
  • Bijgeleverde adapter van 68 watt.
  • Supersnel laden! Van 0 naar 100% in ~30 minuten

Minpunten

  • Een hele hoop Motorola apps die niet te deïnstalleren zijn.
  • Grootte. Niet te breed maar wel aardig hoog.
  • Geen SD-kaart houder.
  • Geen 3.5mm jack.

Eindoordeel

5 van 5 sterren (Uitstekend)
Lees alle reviews

Vraag & Aanbod

Wil je je eigen tweedehands product adverteren? Meer over handelen in Vraag & Aanbod »