1. Laagste prijs
    Wordt verwacht
    Wacht je op een prijsdaling?
  2. Kenmerken | Gebruikersreviews
  3. Willen (45) Hebben (14)
Refurbished (2) Bekijk teruggestuurde en refurbished producten
€ 733,-

Prijsontwikkeling

Verfijn resultaten

Btw

Toon resultaten 0

Kenmerken

Meer over de Sony Xperia 10 VI, 128GB Zwart

Deze samenvatting is AI-gegenereerd op basis van onze specificaties en testresultaten

De Sony Xperia 10 VI, geïntroduceerd in mei 2024, is een midrange smartphone met een compact ontwerp en een focus op gebruiksgemak. Het toestel valt op door zijn relatief kleine schermdiagonaal van 6,1 inch en een OLED-display met een resolutie van 2520x1080 pixels. De pixeldichtheid van 449 ppi zorgt voor een scherpe weergave, terwijl de piekhelderheid van 988 nits in gemiddeld gebruik aan de lage kant is, wat de leesbaarheid in fel zonlicht kan beperken. Het scherm heeft een standaard verversingssnelheid van 60Hz, wat in deze prijsklasse als een nadeel geldt.

De Qualcomm Snapdragon 6 Gen1-soc en 8GB werkgeheugen bieden voldoende prestaties voor dagelijks gebruik, maar zijn bescheiden voor intensieve taken zoals gaming. De accucapaciteit van 5000mAh is hoog voor een toestel van dit formaat en resulteert in een uitstekende accuduur: in onze wifi-webbrowsetest haalde het toestel ruim 17 uur, wat goed is voor een midrange model. Opladen gaat met maximaal 21W, wat traag is naar moderne maatstaven.

De camera’s zijn functioneel maar niet bijzonder. De hoofdcamera heeft een 48MP sensor met een klein 1/2"-formaat en een f/1.8 diafragma, wat bij voldoende licht detailrijke foto’s mogelijk maakt. De ultragroothoekcamera is minder indrukwekkend met een 8MP sensor en een f/2.2 diafragma. Voor selfies is er een 8MP camera met een f/2.0 diafragma. Optische beeldstabilisatie is aanwezig, wat helpt bij het maken van scherpere foto’s.

De Xperia 10 VI is geschikt voor gebruikers die een compacte telefoon zoeken met een lange accuduur en een eenvoudige Android-ervaring. Sterke punten zijn de accuduur, het OLED-scherm en de aanwezigheid van een 3,5mm audiojack. Minpunten zijn de beperkte helderheid van het scherm, de trage laadsnelheid en de bescheiden prestaties van de camera’s. Voor een prijs van ongeveer 733 euro bevindt het toestel zich aan de bovenkant van het midrange segment, wat gezien de specificaties aan de hoge kant is.

Vond je deze tekst behulpzaam?
Bedankt voor je feedback!

Reviews door gebruikers

Scoreverdeling

Gemiddelde gebruikersscore 4,7 4.5 van 5 sterren
5 van 5 sterren
2
4 van 5 sterren
1
3 van 5 sterren
0
2 van 5 sterren
0
1 van 5 sterren
0

Beste beoordeelde review

29 mei 2025, laatste update op 29 mei 2025, 252 views Rapporteer
Product gekocht +1

Goede telefoon met aardige mogelijkheden. Qua formaat moet hij je net liggen. Wil je alle mogelijkheden die er te bedenken zijn, ga dan voor het vlaggenschip die er uit gaat komen (10 VII) of voor de concurrent.

Pluspunten

  • Lange accuduur, zeker 3 dagen met 90%
  • Redelijk standaard Android
  • Meldingen kan je flitser ook mee laten doen
  • Prima geluid uit de speakers
  • Koptelefoon jack
  • Goede foto's
  • Dual SIM mogelijk of MicroSD kaart ipv 2e SIM
  • Prima OLED scherm

Minpunten

  • Camera app wat traag
  • Mee geleverde Sony apps zijn niet heel nuttig
  • NFC Chip vrij precies voor ontvangst
  • Niet waterdicht

Eindoordeel

5 van 5 sterren (Uitstekend)
Lees alle reviews

Vraag & Aanbod

Wil je je eigen tweedehands product adverteren? Meer over handelen in Vraag & Aanbod »