![]() |
Review - 16 echte cores in een laptop - ASUS ROG Strix Scar 17-laptop met Ryzen 9 7945HX AMD gaat nu tot 16 cores in laptops en dat zijn er minder dan Intel biedt, maar het gaat bij AMD wel om 'echte' cores. Wie is onder de streep de snelste? |
De prestaties van zowel de processor als de videokaart maken dat dit zeker een desktop vervanger zou kunnen zijn.
De ingebouwde SSD biedt ruim voldoende snelheid, waardoor laadtijden tot een minimum beperkt worden.
De laptop blijft ook tijdens het gamen relatief stil, het geluid van de fans overstemd het geluid van een game niet.
Daarnaast biedt de meegeleverde Armory software van ASUS voldoende opties om de juiste balans tussen performance, accuduur en koeling in te stellen.
Geen laptop om uren op schoot te hebben, maar daarvoor schaf je deze laptop niet aan.
Ik heb de Asus Rog Strix aangeschaft in November
Het is een fijne laptop, maar had allemaal wel wat gemakkelijker gemogen met o.a. de energiebesparings modus, en de RTX kaart, drivers van Nvidia, ondersteuning van linux, en ze hadden ook wel wat meer tools mogen maken voor audio, en de verplichte Windows 11 hoeft voor mij niet(is er ook al lang af), vind dat je voor zoveel geld eigenlijk gewoon moet kunnen kiezen welk operating systeem je wil, en wat meer opties in configuratie van de hardware.
Mvg Louis Verrijt
Dit is een uitstekende gaming laptop voor deze prijs. De bouwkwaliteit is gewoon goed met een uitstekende performance. Het uiterlijk is geschikt voor zakelijk gebruik als je de gaming verlichting uitzet. Enige minpunt is dat het goede interne beeldscherm af en toe trilt bij rasters. Kan met een instelling te maken hebben. Ik gebruik deze laptop met 2 4k 32 inch monitoren dat werkt prima met een goede hub of docking.
Deel je ervaringen en help andere tweakers!