LG UltraGear 27GN60R-B
Uitvoering
LG UltraGear 27GN60R-B Zwart
EAN
SKU
27GN60R-B
27GN60R-B.BEU
Tweakers ID
Monitors
LG
UltraGear 27GN60R-B
Zwart
Prijzen
Alle monitors
LG UltraGear 27GN60R-B Zwart
+16
Laagste prijs
bij Yorcom
Wacht je op een prijsdaling?
Alert wordt verzonden wanneer er een prijs beschikbaar is.
Specificaties
27" • 1920x1080 (Full HD) • 144Hz • IPS • 1ms
Gebruikersreviews
0 van 5 sterren (0 gebruikers)
(0)
Vergelijken
Willen
(7)
Vraag & Aanbod
Yorcom
5 van 5 sterren (15 shopreviews)
Gratis
Bekijk
Onjuiste informatie melden
Prijsontwikkeling
Belangrijkste specificaties
Schermdiagonaal
27"
Resolutie
1920x1080 (Full HD)
Refreshrate
144Hz
LCD-paneel
IPS
Soort paneel
LCD
Video in
1x DisplayPort, 1x HDMI
Bekijk alle specificaties
Belangrijkste specificaties
Schermdiagonaal
27"
Resolutie
1920x1080 (Full HD)
Refreshrate
144Hz
LCD-paneel
IPS
Soort paneel
LCD
Video in
1x DisplayPort, 1x HDMI
Verkrijgbaar sinds: 4 januari 2023
Alles openen
Scherm
27"
Gebogen scherm
Beeldschermcoating
Mat/anti-glans
Beeldverhouding
16:9
Pixeldichtheid
82ppi
Paneel en backlight
Backlight (lcd)
Edge-lit led
HDR
HDR-ondersteuning
HDR10, Onbekend type
Snelheid
Reactietijd
1ms
144Hz
G-Sync ondersteuning
G-Sync Compatible
FreeSync ondersteuning
FreeSync Premium
Beeldtechniek
Kijkhoek
178°
Helderheid
350cd/m²
Contrastverhouding (statisch)
Aansluitingen
Totaal video-ingangen
2x
Hoogste HDMI versie
HDMI 2.0
Hoogste DisplayPort versie
DisplayPort 1.4
Uitgangen (monitors)
3.5mm analoog
Eigenschappen
Ergonomie
Verticaal kantelbaar
Stroomverbruik
32W
Beugelbevestiging
Vesa 100mm
Afmetingen
Hoogte
454,2mm
Hoogte (zonder voet)
364,8mm
Breedte
614,2mm
Diepte
224,8mm
Diepte (zonder voet)
51,7mm