Een all-in-one-waterkoeler (‘aio’) is vrijwel net zo makkelijk te installeren als een normale luchtkoeler en in een behuizing met venster ziet het er vaak een heel stuk strakker uit. In dit artikel vergelijken we aio's van 240mm om te zien welke het beste…
Be Quiet levert met de Pure Loop een no-nonsense waterkoeler af. Geen RGB circus maar wel voor het eerst verlichting. Zoals je mag verwachten is de koeler stil en koelt gewoon goed. Bovendien is hij makkelijk te installeren en zelfs bij te vullen! Prima koeler voor zijn prijs!
Strak uiterlijk, relatief gemakkelijk te installeren en een keertje geen RGB circus wat je steeds vaker ziet tegenwoordig. Prijs, koelprestaties zijn allemaal prima in orde, het 2 punten die ik zelf jammer vind is dat je geen software hebt om te tunen en geen rubbers om vibratie tegen te gaan.
Pluspunten
Bouwkwaliteit
Simpele stappen qua installatie
Hervulbaar + navulling
Strak uiterlijk
Prijs
Koelprestaties
Minpunten
Geen software om de fancurve en pomp mee aan te passen
Goede koeling, mooi strak design zonder kerstverlichting en makkelijke installatie. Echter wel een zeer luide pomp. Be quiet!, dat zeg ik vaak tegen 'm maar hij luistert niet :(
Geweldige prijs/kwaliteit verhouding. Beste 280mm AIO period.
Één van de bijgeleverde kabels had een gebogen pin waardoor de LED niet goed werkte bij mij. Be Quiet gemaild en 2 dagen later kreeg ik gratis een nieuw kabeltje opgestuurd. Top bedrijf!
Pluspunten
Koelt goed
Heel erg stil
Pomp in tubes zorgt voor minder/geen vibrations
Minpunten
Design niet opmerkelijk. Gekleurde LED ipv alleen wit was leuk geweest.
Deze Pure loop was zo geinstalleerd op een 1200 socket, backplate, brackets plaatsen, en het koelblok erop schroeven, de pomp zit in de slangen.
Alleen de (best korte) slangen aan het koelblok komen tegen het geheugen aan als je alle 4 de sloten gevuld hebt.
Koelt verder goed, en stil.
Deze gemonteerd op mijn systeem en zeker goede prestaties! Zeer stil. Ik hoor hem niet. Temperatuur 26 graden bij normaal gebruik. Systeem kun je zien in mijn inventaris 2019. Ik ben zeer tevreden over deze koeler. Presteert beter dan de Scythe Mugen 5 PCGH Edition.
Pluspunten
Prestaties koelen. 26 graden bij normaal gebruik.
Design
Uitermate stil
Hangt niet over het geheugen. Zeer veel ruimte over.
Extra flesje koelvloeistof om na 2 jaar gebruik opnieuw te vullen.
Minpunten
Enige minpunt is de plaat achter op je moederboard. Geen bescherming zoals rubber. Ik heb de bevestigingen laten zitten van de Scythe Mugen 5 PCGH Edition. Deze is dan weer van veel betere kwaliteit.