-
Amazon.nl
Gratis bezorgd > €20 | 30 dagen retour
3.5 van 5 sterren (81 shopreviews) € 26,10|Gratis Bekijk
Specificaties
Belangrijkste specificaties
-
Platform (Games)
Nintendo Switch - Game Genre Simulatie
- Ontwikkelaar Rising Star Games
- Soort gamecontent DLC, Stand-alone
- (Verwachte) releasedatum 22 juni 2018
- Bijzonderheden Game + alle DLC
Belangrijkste specificaties
-
Platform (Games)
Nintendo Switch - Game Genre Simulatie
- Ontwikkelaar Rising Star Games
- Soort gamecontent DLC, Stand-alone
- (Verwachte) releasedatum 22 juni 2018
- Bijzonderheden Game + alle DLC
Verkrijgbaar sinds: 29 april 2020
Alles openen
Productinformatie
-
Platform (Games)
Nintendo Switch - Game Genre Simulatie
- Soort gamecontent DLC, Stand-alone
Ontwikkelaar
- Ontwikkelaar Rising Star Games
Releasedatum
- (Verwachte) releasedatum 22 juni 2018
Bijzonderheden
- Bijzonderheden Game + alle DLC
Meer informatie
- Product Harvest Moon: Light of Hope - Special Edition
- Categorie Games
- Tweakers ID 1550814
- EAN 5060102955078, 5060102955535
- SKU 5060102955078
Reviews door gebruikers
Scoreverdeling
Gemiddelde gebruikersscore
2,0
2 van 5 sterren
0
0
0
1
0
Beste beoordeelde review
Het conclusie: het is zeer kort game om doorheen te kunnen spelen, maar dat haalt de pret van het spel niet weg natuurlijk. Als je het korte spel zoekt, dan is deze spel gewoon voor jou gericht… nadat je uitgespeeld hebt, ben je gewoon een gepensioneerde boer in het spel, je kan nog verder spelen & nog eens trouwen in het spel. Ik ben niet zo van korte spellen die ik ooit kan spelen. Kan je ook je boerderij verder verbouwen & ook nog eens uitbreiden om grootste boerderij in het spel te kunnen krijgen…wat kan ik er meer overtellen, nou dat weet ik het gewoon niet meer & volgens mij is dit alles wat ik kan vertellen kan over het spel, ik ben nu in het spel een gepensioneerde boerin!
Pluspunten
Na het uitspelen van het verhaal, kun je nog verder spelen als gepensioneerde boer of boerin! In het mijn kan je bijna alles vinden, daar met de mineralen kun je diverse staven laten maken door oude man in het blacksmith gebouw! Zaaien, watergeven aan je gewassen & natuurlijk als laatste oogsten van je gewassen… ook van je bloemen die gezaaid zijn… die zijn allemaal hetzelfde gebleven als andere vorige spellen die er zijn, ook voor toekomstige “Harvest Moon” spellen van het series!
Minpunten
Het spel zeer kort om doorheen te spelen, ik hou niet van korte spellen… Daarom hoort deze spel bij de min punten! Watergeven aan je gewassen & bloemen is een beetje lastig! Het tijd van het spel gaat heel snel… namelijk uur is een minuut & minuut is een seconde… Tussen het spel & het echte wereld… Nadat je huis is eerste keer uitgebreid, kan je opberg kasten & keuken krijgen!
Vraag & Aanbod
Wil je je eigen tweedehands product adverteren?
Meer over handelen in Vraag & Aanbod »
:strip_icc():strip_exif()/u/2101978/crop685b51a539a12_cropped.jpg?f=community)