Er zijn geen actuele prijzen bekend van dit product.
Specificaties
-
Cameraresolutie
7Mpx -
Optische zoom
3x -
Brandpunt (minimaal)
38mm -
Brandpunt (maximaal)
114mm -
Diafragma (maximaal)
3,5 -
Diafragma (minimaal)
5
Belangrijkste specificaties
-
Cameraresolutie
7Mpx -
Optische zoom
3x -
Brandpunt (minimaal)
38mm -
Brandpunt (maximaal)
114mm -
Diafragma (maximaal)
3,5 -
Diafragma (minimaal)
5
Sensor
-
Cameraresolutie
7Mpx
Lens
-
Optische zoom
3x -
Brandpunt (minimaal)
38mm -
Brandpunt (maximaal)
114mm -
Diafragma (maximaal)
3,5 -
Diafragma (minimaal)
5
Meer informatie
- Product Olympus µ 770 SW
- Categorie Compactcamera's
- Merk Olympus
- Serie µ
- Tweakers ID 151419
- SKU N2915892, N2916292
Reviews door gebruikers
Scoreverdeling
Beste beoordeelde review
Deze camera is 1 van de weinige die veel ontberingen kan doorstaan.
Drukbestendig tot 100KG
waterdicht tot 10 meter diep
vriesbestendig tot -10graden celcius
valbestendig tot maximaal 1,5 meter hoog
Om dit mogelijk te maken wordt gebruik gemaakt van een interne 3x zoomlens. Hierdoor presteert de camera matig bij slechtere lichtomstandigheden. Buitenopnamen zien er goed uit.
Wel laat de witbalans het soms afweten. Dit is geen consequent probleem maar een af en toe voorkomend verschijnsel. Ook kent de camera Purple Fringing. Dit zijn allemaal dingen die aan de lensconstructie zijn toe te wijten.
Kortom wil je een camera met perfecte fotokwaliteit is dit niet je keuze, wil je een camera die tegen een stootje kan en gewoon goede (buiten) foto's levert dan is dit wel je keuze.
LET OP ! installeer de meegeleverde software en kies voor firmwareupdate want de camera's worden met V1.0 afgeleverd. V1.1 is beschikbaar en verhelpt enkele problemen (zoals foute scherpstelling en witbalansproblemen)
Pluspunten
Gewoon een hufterproofcameratje welke ook compact is. Daardoor kun je hem altijd bij je hebben zonder er echt rekening mee te hoeven houden.
Minpunten
Geen optische beeldstabilisatie (alleen verhoging van iso wat meer ruis oplevert) Geen lichtsterke lens WB wijkt soms iets af (updaten van de camera verhelpt dit grotendeels)
:strip_icc():strip_exif()/u/518/crop5dbab1cf2e76a_cropped.jpeg?f=community)