Er zijn geen actuele prijzen bekend van dit product.
Specificaties
Belangrijkste specificaties
-
Opslagcapaciteit
120GB -
USB/TB extern
1x USB 2.0 type-A
Belangrijkste specificaties
-
Opslagcapaciteit
120GB -
USB/TB extern
1x USB 2.0 type-A
Verkrijgbaar sinds: 2 augustus 2006
Alles openen
Opslag
-
Opslagcapaciteit
120GB
Verbinding en beveiliging
-
USB/TB extern
1x USB 2.0 type-A
Meer informatie
- Product WD Passport 120GB 120GB
- Categorie Externe harde schijven
- Merk WD
- Serie Passport
- Tweakers ID 142115
- EAN 0718037118710
- SKU WDXML1200UE
Reviews door gebruikers
Scoreverdeling
Gemiddelde gebruikersscore
4,4
4.5 van 5 sterren
3
1
1
0
0
Beste beoordeelde review
10-04-2007
ik heb mijn digital Passport nu ongeveer een week. Een beetje kort om deze survey te gebruiken als aankoopadvies, maar ik denk wel een paar valide puntjes te scoren.
Ik zocht al een tijdje een mobiele HDD zonder toeters of bellen. Hij moest 2.5" zijn en bus powered. In eerste instantie viel mijn oog op de Freecom toughdrive pro 120GB, maar ik heb mij laten verleiden door een hoger toerental en een lagere prijs. Aangezien ik de HDD in een bijgekochte tas opberg is ook deze schijf robuust genoeg.
Ik gebruik de drive om grote hoeveelheden data mee te nemen en om mijn MP3 collectie op werk af te kunnen spelen op de computer. Hiernaast gebruik ik hem als installatieschijf voor laptops ed.
Het beschijven van de drive gaat bij...
Pluspunten
klein formaat warmteproductie gemiddelde snelheid ontwerp is no-nonsens afdekklepje USB aansluiting meegeleverde encryptie software Betrouwbaarheid Betrouwbaarheid
Minpunten
losse USB kabel snelheid bij kleine bestanden
Vraag & Aanbod
Wil je je eigen tweedehands product adverteren?
Meer over handelen in Vraag & Aanbod »