Strakke kast. Beetje lastige installatie van mijn disks die van een oude kast naar een nieuwe moesten. Handleiding ziet er leuk uit, maar je snapt de plaatjes pas later. Minder IKEA, meer omschrijving gewenst.
Pluspunten
strakke kast
veel aanlsuitmogelijkheden
Geen scherpe randen
ODD betekent dus dat ik mijn Blue Ray station kan monteren, maar niet meer
Er kunnen minstens 4 3,5" schijven in plus ...
Er kunnen 3 SSD disks gemonteerd worden
Prijs
Minpunten
Redelijk onduidelijke plaatjes bouw
Beetje drukken met sluiten vanwege de kabels
Moelijke montage voedingskabels pinnen CPU links boven moederbord
Je moet de kabels eerst aan de voeding bevestigen voor je die plaatst (niet zoals op de plaatjes dus)
Dit is een midtower kast die plaats biedt voor de 3 meestvoorkomende formfactors voor moederborden en er mooi uitziet met een geroosterd frontpaneel en window. De ruimte voor een optische drive is zeer handig gezien ik soms dvd's moet gebruiken(en branden), er is echter 1 probleem zie beschrijving
Pluspunten
ruimte voor een enkele 5,25 drive (with ODD variant)
mogelijkheid om lekker veel casefans toe te voegen
aanwezigheid window en geroosted frontpaneel
ruimte voor veel disks
herbruikbare GPU slots(handig voor latere verkoop)
tooless installeren van harde schijven en optische drive
cablemanagement mogelijkheden
Minpunten
ondanks duimschroeven en duidelijke instructies gaat het verwijderen van het tempered glass paneel enorm stroef, een nadeel als je regelmatig je pc wil/moet openen
Een fijne kast met een prima airflow. Strak design met ook genoeg ruimte voor radiatoren voor en boven.
Genoeg keuze voor 140mm en 120mm fans aan de boven- en voorkant. Qua prijs kwaliteit een topper
Een goedkope case met goede bouwkwaliteit en hele goede airflow. Ik heb hier mijn eerste pc in gebouwd en het ging perfect!. toch is het heel jammer dat je de voorste fan niet kan besturen, hij is namelijk heel er luid.
Pluspunten
uitstekende bouwkwaliteit
glass panel eenbeetje verduisterd zodat het een mooi all black aesthetic heeft
fijn om in te bouwen
goede prijs
is door Gamers Nexus beoordeels als een van de beste budget cases met uitstekende airflow airflow
Minpunten
het zou wel leuk zijn als er een usb c poort aan de voorkant stond
erg vervelend dat cooler master de voorste fan kabel niet 3 cm langer kon maken. je moet het dan in een molex too fan adaptor doen. (wel handig als je drie fans aan de voorkant wil doen
Gebruikt voor mijn meest recente budget PC build. Prima case die optimale airflow aanbiedt, tempered glass panel en een minimalistisch uiterlijk geeft. Voldoende ruimte, inclusief voor cable management, enkel is de power supply moeilijk te bereiken na installatie (in mijn geval dien ik apart kabels in de PSU te pluggen.)
Pluspunten
Makkelijke installatie
Headphone en microphone gecombineerd (dus geen splitter nodig!)
Mooi tempered glass panel
Voldoende ruimte voor extra fans, wat voor optimale airflow zorgt
Cable management is erg makkelijk en oogt stijlvol
Minpunten
Aan de duurdere kant
Maar 2 fans standaard meegeleverd (waarvan ik er 1 moest vervangen aangezien die 'rammelde'
Deze behuizing gekocht voor me nieuwe build. Zocht een goede behuizing voor een aircooled pc. Deze voor € 65 op zijn kop weten te tikken. Erg stevig en mooi glazen paneel. Kabelmanagement ook goed mogelijk. onderste front fan vast schroeven wel erg lastig gemaakt.
Pluspunten
Prijs
Ruim
Kabelmanagement
Minpunten
onderste front fan installatie
Maar 2 fans mee geleverd
Eindoordeel
4 van 5 sterren (Goed)
Heb jij ook een Cooler Master MasterBox NR600 (without ODD)?