Supermicro SuperChassis 743AC-668B
Uitvoering
EAN
SKU
CSE-743AC-668B
Tweakers ID
Behuizingen
Supermicro
SuperChassis 743AC-668B
743AC-668B
Prijzen
Alle behuizingen
+4
Laagste prijs
bij Senetic
Wacht je op een prijsdaling?
Alert wordt verzonden wanneer er een prijs beschikbaar is.
Specificaties
Rack 3 externe bays
Gebruikersreviews
0 van 5 sterren (0 gebruikers)
(0)
Vergelijken
Willen
(6)
Hebben
(1)
Vraag & Aanbod
Senetic
3 van 5 sterren (4 shopreviews)
Bekijk
RedShell.nl | zakelijk
4 van 5 sterren (9 shopreviews)
Gratis
Bekijk
Onjuiste informatie melden
Prijsontwikkeling
Belangrijkste specificaties
Form Factor
ATX (Standard), EATX (Extended ATX), Micro-ATX (µATX)
Behuizingtype
Rack
Sidepanel
Closed
Volume
52,06L
Kleur
Zwart
Aansluitingen voorzijde
2x USB 3.2 (Gen1, 5Gb/s)
Bekijk alle specificaties
Belangrijkste specificaties
Form Factor
Behuizingtype
Rack
Sidepanel
Closed
Volume
52,06L
Kleur
Zwart
Aansluitingen voorzijde
2x USB 3.2 (Gen1, 5Gb/s)
Verkrijgbaar sinds: 12 maart 2019
Alles openen
Fysieke specificaties
Materialen
Staal
Bays
Externe bays
3x 5.25"
Hotswap bays
8x 3.5" (SAS/SATA)
Aansluitingen
USB 3.2 (G1) type-A
2x
Voeding
Inclusief voeding
Behuizing Voeding
668W
Voeding plaats
Boven
Fans
Max. aantal fans totaal
4x
Meegeleverde fans totaal
4x
Verlichting
LED verlichting
Afmetingen
Rack-afmeting
4U
Hoogte
452mm
Breedte
178mm
Diepte
647mm