![]() |
Round-up - 19 midrange-ATX-kasten - De beste behuizingen van 60 tot 120 euro In deze megaround-up reviewen we maar liefst negentien midrange-ATX-behuizingen. Wat zijn de beste pc-kasten tussen de 60 en 120 euro? |
De TG4 RGB zal een interessante budgetkeuze zijn, lekker compact en de 4(!) aRGB fans en glazen panelen geven een mooi effect. Helaas zijn er wat nadelen: geen PSU shroud, geen plaats voor radiatoren, ruimte voor kabelwegwerking is beperkt; het is en blijft gewoon een budget case.
Koop deze case niet hij mag er mooi uitzien maar houd je pc verre van cool.
en de cable management is ook moeilijk door gebrek aan ruimte achter in.
Goede budget case met 4 RGB fans. De airflow is wat minder door de kleine inkepingen aan de voorkant. Er is niet super veel plaats voor cable management.
Prima budget case. Je hoort veel over slechte airflow, die is ook niet al te best, maar er zijn genoeg cases die opgehemeld zijn door de prijs die nog slechter zijn.
Een prima behuizing voor beginners. Zeker omdat het een ruimte behuizing is, ook de prijs. De behuizing ziet er ook goed uit, met z'n RGB verlichting die je via je moederbord, of resetknop kunt bedienen. Via de resetknop heb je 14 profielen, dus veel keus.
Ik heb een Game PC gebouwd en deze case daarvoor gebruikt. De case is erg slechte kwaliteit (zie minpunten). Niet kopen dus!
Prima budget behuizing met mooie LEDs en voldoende ruimte om componenten kwijt te kunnen. Heeft wel het nadeel dat er geen plek is voor een intern optisch station. Ook is er weinig plek voor goede cablemanagement. De RGB controller is eenvoudig.
mooie kast voor game/workstation pc, overig niet al te praktisch heeft geen radiator support voor eventuele toekomstige upgrades, geen kabelmanagement gat boven de Mobo, geen Psu Shroud en scherpe kabel management gaten. overige wil oké kast voor 55 euro en RGB, maar ik had achter af toch de tg5 gewild.
Dit is een prima product voor een lage prijs. Had alleen een paar probleempjes met de fans die een apart wind geluid maakte (Harder - zachter - etc). Dit probleem ging weg toen ik de middelste fan ontkoppelde. Er is mee te leven en het gebeurd bij meerdere mensen.
Leuke kast voor een degelijke prijs.
Meerdere builds in gehad, all-in-all tevreden.
Fans zijn aan beide zijdes RGB, wel redelijk luid.
Cable management laat zeker aan zijn wensen over.
Ondanks de prijs ziet het er redelijk mid-range uit.
Tip: Neem een (Semi) Modulaire PSU.
Prima budget case ziet er mooi uit en heeft een goeie airflow beetje onhandig met de kabelmanagment omdat de achterkant niet heel groot is ook een beetje onhandig met waterkoeling omdat je de radiator alleen aan de achterkant kan plaatsen. Verder een hele goeie case voor de prijs.👍🏻👌🏻
word tw warm
Als je bekend bent met de VG4/VS4 serie van Sharkoon dan weet je wat je kunt verwachten. Degelijke bouwkwaliteit, niet vreselijk, niet fantastisch. Een prima optie voor de budgetgeorienteerde koper die Tempered Glass en RGB wil, maar voor het zelfde geld heeft de Phanteks P300 betere bouwkwaliteit.
+Echt een prachtige kast en de verlichting is heel goed en duidelijk. Mooie RGB kleuren en het is een sterkte kast met echt glas wat zeer mooi is.
-Jammer dat de kabel ruimte niet groter is ook bij het moederbord boven weinig ruimte om processor voeding aan te sluiten