Tweakers
Tweakers
De Razer Phone 2 is over het algemeen beter dan zijn voorganger, maar ook deze smartphone heeft nog een heel aantal verbeterpunten. De accuduur is wat achteruitgegaan en daarnaast missen we opties als waterdichtheid en minimaal een redelijke camera voor deze prijs. De behuizing is origineel vormgegeven, maar is erg hoekig en houdt daardoor niet lekker vast. Gelukkig heeft de telefoon een hoge verversingsfrequentie van 120Hz en redden goede stereoluidsprekers hem van een onvoldoende. Daarnaast is de behuizing wel stevig, heeft hij een vlotte werking en hebben we ons niet enorm gestoord aan een onderdeel van dit toestel. Kortom: slecht is anders, maar echt goed is dat ook. Lees verder »
Uitzonderlijke audio, een fantastisch scherm en top of the line hardware, kortom een erg goed toestel....
Groot, lomp, zwaar, snel, goed scherm maar in Nederland amper te gebruiken dus let op.
Deze telefoon is erg goed alleen het heeft een paar sterke tegenvallers...
Mooi toestel door het 'hoekige' design net even wat anders dan anderen Helaas niet zo goed als andere toestellen. word zeer warm bij normaal gebruik, geluid clipping bij hoger volume en 4g werkt alleen bij tmobile. Camera is ook zeer matig. conclusie Razer hou het voorlopig maar op pc hardware.
T is een hele fijne telefoon. Laten we dat voorop stellen. Prachtig beeld en zuivere speakers. Echter zijn de nadelen een stuk groter dan de voordelen. Dit toestel functioneerd enkel op het T-Mobile netwerk met 4G. Op KPN geen bereik en op Vodafone enkel 3G
Deel je ervaringen en help andere tweakers!