Gemiddelde gebruikersscore
Een fijne AV-versterker met een ietwat beperkte featureset. De belangrijke features zijn er gewoon, en hij klinkt heel goed!
Klasse AB versterker welke heel goed presteert op stereo geluid. Waar voor zijn geld en laat je niet afleiden door zijn saaie uiterlijk; het is een wolf in schaapskleren.
Fijne AV receiver/streamer. Voldoet uitstekend, zowel in stereo als in surround. Heeft geen moeite met veeleisende speakers. Waarom dan geen 5 sterren?
Allereerst zit er geen phono-voorversterker in de NAD. De door mij bijgekochte NAD PP2e is prima, maar kost €189 extra, en heeft een extra voeding nodig (weer een extra stroomvretertje), kortom: gedoe.
Daarnaast had ik last van haperingen bij het streamen over Wifi. Daarom besloten de NAD via een vaste ethernet verbinding aan mijn router te knopen. Helaas heeft de T758v3i geen ethernet-aansluiting, en was het een behoorlijke zoektocht om de juiste adapter te vinden. NAD zou haar kopers een groot plezier doen als ze in plaats van de IOgear GUH285 Usb-hub de UGreen CM475 | P/N 60554 Ethernet adapter zouden meeleveren voor het aansluiten van BluOS. Voordat ik alles goed aan de praat had was ik twee maanden verder. Wel weer dankzij uitstekende support vanuit BluOS.
Mooie aanbieding gevonden en eindelijk de T758v3i kunnen aanschaffen. Simpel om te zien,
niet supermodern, maar wat een kracht!
Installatie was niet makkelijk, maar na wat research gedaan te hebben, ben ik er netjes uitgekomen. Stereo is geweldig en Dirac een echte toevoeging.