1. Laagste prijs
    Niet beschikbaar
    Prijsalert ontvangen zodra er een prijs is?
  2. Kenmerken | Gebruikersreviews
  3. Willen (0) Hebben (0)
Schrijf review

Reviews door gebruikers

Scoreverdeling

Gemiddelde gebruikersscore 4,0 4 van 5 sterren
5 van 5 sterren
0
4 van 5 sterren
2
3 van 5 sterren
0
2 van 5 sterren
0
1 van 5 sterren
0
16 augustus 2009 Rapporteer
+1

Ik heb de printer nu ruim een jaar en kan er weinig negatiefs over zeggen.
Het is een (voor de prijs) snelle zuinige printer, in ruststand is het geluidsniveau bijna verwaarloosbaar en tijdens het printen is het niet storend.
Een klein minpuntje is de interne temperatuur. 70 en 80 grams standaard papier kan wat gaan krullen wanneer het de printer verlaat maar de afdruk kwaliteit wordt niet slechter wanneer de fuser temperatuur wat lager gezet wordt.
Verder ben ik erg te spreken over de papierlade (die compatible is met de HP versie... hoe zou dat toch kunnen).
De opvangbak is helaas open en heeft geen mogelijkheden om papier te ordenen, maar dat mag ook niet verwacht worden voor deze prijs.
Update
Na 2 1/2 jaar is de standaard...

Pluspunten

  • Snel
  • Geluids-arm
  • Weinig onderhoud
  • Zuinig met toner

Minpunten

  • Geen mogelijkheid om de papier invoerbak te vergroten
  • Geen gesloten papier opvangbak
  • Hoge standaard fuser temperatuur

Eindoordeel

4 van 5 sterren (Goed)
1 februari 2007 Rapporteer
0

De Brother HL_2040 is een snel betrouwbare printer. Ik heb hem via ebay in ierland gekocht voor ongeveer 70 euro. Ik print vrij weinig dus ik vermoed dat ik zijn hele leven met de eerste toner kan blijven werken. Hij is aangesloten via een asus wl500g modum, dit was vrij gemakelijk te configureren.
De snelheid van de printer is zeker ok, na opstarten kan je binnen enkele seconden printen. Ongeveer 1 pagina per 3 seconden.
Het geluids dat de printer maakt is niet storrend, hij is eigenlijk vrij stil. Ik zet hem zelf altijd uit als ik hem niet gebruik. in standy stand maakt hij ook geen geluid.

Pluspunten

  • De Brother HL_2040 is een snelle printer, gebruikt weinig, start snel en is te gebruken via mijn modum als netwerk printer.

Minpunten

  • Geen kleur, maar daarvoor is hij ook niet gekocht.

Eindoordeel

4 van 5 sterren (Goed)

Heb jij ook een Brother HL-2040?

Deel je ervaringen en help andere tweakers!

Schrijf review