Op donderdag 13 februari gaan de deuren van DeFabrique in Utrecht open voor de Tweakers Developers Summit 2020. Achter de schermen wordt hard gewerkt aan een sterk, inhoudelijk programma, met uiteraard weer een paar bekende, internationale keynotesprekers. Naast de keynotes is er een programma dat wordt ingedeeld volgens een aantal tracks. De tracks Security, Webdevelopment en Machinelearning/AI keren in elk geval terug, maar welke tracks willen jullie nog meer zien tijdens de Developers Summit 2020?
Vorig jaar konden bezoekers tracks volgen op het gebied van onder andere blockchain, mobile-appdevelopment en internet-of-things, maar wellicht liggen de voorkeuren onder de developers dit jaar anders. Om het evenement zoveel mogelijk aan jullie wensen te kunnen aanpassen, zijn we benieuwd naar jullie mening. Ben je developer en heb je een voorkeur voor bepaalde topics? Door middel van onderstaande poll kun je aangeven welke track volgens jou niet op de Developers Summit 2020 mag ontbreken. Staat de track van jouw voorkeur er niet tussen, drop hem dan in de comments. Onder alle inzendingen worden 2x2 tickets verloot.
Welke track zie jij graag terug?
Actievoorwaarden
- Je Tweakers-account moet voor 9 augustus 2019 geactiveerd zijn.
- Meedoen kan tot 1 september 2019, alleen via de poll.
- Alleen ingelogde bezoekers kunnen deelnemen.
- Je kunt één keer aan de poll deelnemen.
- Aanwezigen krijgen uiterlijk 10 september 2019 bericht per mail in de vorm van een officiële uitnodiging. Niet-aanwezigen ontvangen geen bericht.
- Aanwezigen worden at random geselecteerd. Over de uitslag wordt niet gecorrespondeerd.
- De uitnodiging voor het evenement is strikt persoonlijk en kan niet worden overgedragen.
- Klachten kunnen via klachten@tweakers.net worden ingediend.
- Medewerkers van Tweakers zijn uitgesloten van deelname.