Van vrijdag 9 tot en met zondag 11 november vond de eerste editie van Tweakers Gaming Live plaats. Ruim drieduizend bezoekers vonden hun weg naar de Brabanthallen en genoten het hele weekend van alles wat met gaming te maken heeft.
De sfeer was uitstekend tijdens Tweakers Gaming Live. Van vrijdag, toen de eerste lanpartybezoekers arriveerden, tot aan de laatste e-sportsfinale op zondag. De booths op de expo waren druk bezocht, het gameaanbod werd goed gewaardeerd en jongere bezoekers vormden rijen om op de foto te gaan met favoriete streamers en YouTube'rs als Yarasky en vthorben. Al met al kijken we terug op een geslaagde eerste editie. Wil je nog eens nagenieten of ben je toch nieuwsgierig hoe het er allemaal aan toe ging in de Brabanthallen? Kijk dan naar de aftermovie hieronder, of scroll door de foto's.
Tweakers Gaming Live was het grootste evenement dat wij ooit organiseerden. En hoewel er zeker onderdelen voor verbetering vatbaar waren, zijn we ontzettend trots op wat er is neergezet. Dit hadden we zonder onze partners niet kunnen realiseren. Daarom nogmaals dank aan ROG, Alternate, LG, AOC, CGI, PwC, iiyama, Logitech en KPN. Ook was het evenement niet mogelijk geweest zonder hulp van Medion, Speedseats, Corsair, Samsung, HyperX, Omen by HP, BTO, Juniper Networks, Palo Alto, Aruba networks en P&G Rental.