Nintendo gaat samenwerken met Namco Bandai voor het volgende spel in de Super Smash Bros.-reeks. Leiders van diverse Namco-ontwikkelteams hebben zich verzameld om samen te werken aan het nieuwe vechtspel voor de Wii U.
Nintendo maakte tegelijk met zijn Nintendo Direct-presentatie bekend dat diverse ontwikkelaars uit de stal van Namco Bandai zullen gaan werken aan het volgende Super Smash Bros.-spel, dat waarschijnlijk voor de Wii U zal verschijnen. Yoshito Higuchi van de Tales-serie, Tetsuya Akatsuka van Mobile Suit Gundam: Extreme VS en Masaya Kobayashi van Ridge Racer zijn betrokken bij het project. Ook de art- en sound-director van SoulCalibur doen mee, alsmede het ontwikkelteam dat verantwoordelijk was voor diverse Tekken-games.
In Nintendo's 'boodschap aan de fans' meldt Smash Bros.-productieleider Masahiro Sakurai van ontwikkelstudio Sora dat de eerste demo's die Namco Bandai heeft gemaakt veelbelovend zijn, maar dat fans nog even geduld zullen moeten hebben. Volgens Sakurai is het goed voor het ontwikkelingsproces om het nieuws over de samenwerking met Namco Bandai naar buiten te brengen, maar betekent dat niet dat het spel binnen afzienbare tijd gereed zal zijn. "Het is nog erg vroeg. Vergeet niet dat we niet alleen twee games tegelijk maken, maar dat we het project aangekondigd hebben voordat de ontwikkeling echt gestart is", aldus Sakurai.
Hoewel er inhoudelijk nog niets bekend is over het spel, claimt Namco Bandai's Masaya Kobayashi alvast dat door Namco ontwikkelde Super Smash Bros.-game het beste spel in de serie zal gaan worden. Wanneer dat spel moet gaan verschijnen is echter nog niet bekend.