Cookies op Tweakers

Tweakers maakt gebruik van cookies, onder andere om de website te analyseren, het gebruiksgemak te vergroten en advertenties te tonen. Door gebruik te maken van deze website, of door op 'Ga verder' te klikken, geef je toestemming voor het gebruik van cookies. Wil je meer informatie over cookies en hoe ze worden gebruikt, bekijk dan ons cookiebeleid.

Meer informatie

AMD 751 SuperBypass benchmarks

Door , 8 reacties, bron: Ars Technica forum

Een bezoeker van Ars Technica heeft daar op het forum een aantal handige SiSoft Sandra benchmarks gepost van de AMD 751 met en zonder SuperBypass:

 ZonderMét 
CPU/Memory Bandwidth249260+4,4%
FPU/Memory Bandwidth209223+6,7%
CPU Assignment322325+0,9%
CPU Scaling297300+1,0%
CPU Addition202219+8,4%
CPU Triad178197+10,7%
FPU Assignment222229+3,2%
FPU Scaling221230+4,1%
FPU Addition195216+10,8%
FPU Triad194216+11,3%

Hoewel het hier om een nietszeggende synthetische benchmarks gaat, lijken me dit toch geen slechte resultaten.

Door Femme Taken

Architect

04-01-2000 • 08:29

8 Linkedin Google+

Bron: Ars Technica forum

Lees meer

Reacties (8)

Wijzig sortering
Dat is een goede bypass, maar wat kost nou ziets??? ;)
Zit die bypass ook al in de Asus K7M? Ik wil die mobo hebben maar heeft dan wl zo'n ding of moet dan een neiuwere versie gaan kopen?
Eh, als je een K7M met Revisie C Stepping 5+ hebt dan werkt het ja. En niet zoals ik een Rev.C Stepping 4, ahem :(
gemmiddeld 7 % vooruitgang klinkt goed. toms hardware had trouwens wat duidelijkere realistischere benchmarks (gemmiddeld 3-5 % verbetering)

en als ik het goed begrijp is het een setting of in de bios of in de registry ... niks hardwarematigs!

en als ik het nog beter begreep van THG was er zelfs kans dar juist revisie C step 4 er ook wel kans op had maar dat je nu nog gewoon geluk moet hebben ... :)
En wat kunnen we verwachten van die KX133 borden? Heeft iemand daar al benchmarks van gezien?
Worden die sneller als die 751 superbypass-borden?
Hoe zie ik welke rev versie ik heb bij een K7M?????
sorry maar, die bypass zit toch IN de cpu dacht ik ?
Bypass zit in de chipset.

Op dit item kan niet meer gereageerd worden.


Apple iPhone X Google Pixel 2 XL LG W7 Samsung Galaxy S8 Google Pixel 2 Sony Bravia A1 OLED Microsoft Xbox One X Apple iPhone 8

© 1998 - 2017 de Persgroep Online Services B.V. Tweakers vormt samen met o.a. Autotrack en Hardware.Info de Persgroep Online Services B.V. Hosting door True

*