Cookies op Tweakers

Tweakers maakt gebruik van cookies, onder andere om de website te analyseren, het gebruiksgemak te vergroten en advertenties te tonen. Door gebruik te maken van deze website, of door op 'Ga verder' te klikken, geef je toestemming voor het gebruik van cookies. Wil je meer informatie over cookies en hoe ze worden gebruikt, bekijk dan ons cookiebeleid.

Meer informatie

Door , , 8 reacties
Bron: Ars Technica forum

Een bezoeker van Ars Technica heeft daar op het forum een aantal handige SiSoft Sandra benchmarks gepost van de AMD 751 met en zonder SuperBypass:

 ZonderMét 
CPU/Memory Bandwidth249260+4,4%
FPU/Memory Bandwidth209223+6,7%
CPU Assignment322325+0,9%
CPU Scaling297300+1,0%
CPU Addition202219+8,4%
CPU Triad178197+10,7%
FPU Assignment222229+3,2%
FPU Scaling221230+4,1%
FPU Addition195216+10,8%
FPU Triad194216+11,3%

Hoewel het hier om een nietszeggende synthetische benchmarks gaat, lijken me dit toch geen slechte resultaten.

Lees meer over

Moderatie-faq Wijzig weergave

Reacties (8)

Dat is een goede bypass, maar wat kost nou ziets??? ;)
Zit die bypass ook al in de Asus K7M? Ik wil die mobo hebben maar heeft dan wl zo'n ding of moet dan een neiuwere versie gaan kopen?
Eh, als je een K7M met Revisie C Stepping 5+ hebt dan werkt het ja. En niet zoals ik een Rev.C Stepping 4, ahem :(
gemmiddeld 7 % vooruitgang klinkt goed. toms hardware had trouwens wat duidelijkere realistischere benchmarks (gemmiddeld 3-5 % verbetering)

en als ik het goed begrijp is het een setting of in de bios of in de registry ... niks hardwarematigs!

en als ik het nog beter begreep van THG was er zelfs kans dar juist revisie C step 4 er ook wel kans op had maar dat je nu nog gewoon geluk moet hebben ... :)
En wat kunnen we verwachten van die KX133 borden? Heeft iemand daar al benchmarks van gezien?
Worden die sneller als die 751 superbypass-borden?
Hoe zie ik welke rev versie ik heb bij een K7M?????
sorry maar, die bypass zit toch IN de cpu dacht ik ?
Bypass zit in de chipset.

Op dit item kan niet meer gereageerd worden.



Apple iOS 10 Google Pixel Apple iPhone 7 Sony PlayStation VR AMD Radeon RX 480 4GB Battlefield 1 Google Android Nougat Watch Dogs 2

© 1998 - 2016 de Persgroep Online Services B.V. Tweakers vormt samen met o.a. Autotrack en Carsom.nl de Persgroep Online Services B.V. Hosting door True