MadCatJo schrijft: "Vanmorgen werd ik natuurlijk weer happy omdat de nieuwe c't in de bus was gevallen. Nu gebeurt dat wel bij meerdere mensen, maar diegenen die de c't in de bibliotheek willen lezen [of in de winkel kopen, like /me] kan ik al vast verblijden met een korte opsomming van de inhoud:"
Linux: Nieuwe plannen bij Red HatMicrosoft proces: achtergrond info, hoe verder
Dolby Digital 5.1: Creative & Videologic matchup
PC's uit de supermarkt: In Duitsland wordt 30% van de computers bij de Aldi verkocht. Is echt een goede thuiswerk/office PC. PIII-500, i440 ZX mobo, TNT2 32Mb PCI. Ook de PC van de Albert Heijn is getest. Ongeveer zelfde. maar met AGP bus en i440BX mobo. Men vind de AH PC beter in ieder geval.
PC koopadvies: aardig artikeltje wat te kopen voor tijdens de donkere kerstdagen
Brander Roundup: Het grote test artikel van deze maand. 19 CD branders getest. Men is een beetje fan van de brander-kits en kiest voor de HP 9110 of 9210 voor de 12x.
PC133 mainboards: men heeft wat PC133 mainboards met VIA chipset getest voor de PIII.
Nieuwe Macs: C'T kijk ook naar de nieuwe Macs: G4/450 de iMac en MacOS 9.