Video: Warhammer 40.000: Dark Millennium Online

THQ heeft een nieuwe trailer vrijgegeven van Warhammer 40.000: Dark Millennium Online. De mmog, die zich afspeelt in het Warhammer-universum, wordt door Vigil Games ontwikkeld. Het is nog niet bekend wanneer de game uitkomt.

Helaas!
De video die je probeert te bekijken is niet langer beschikbaar op Tweakers.net.

Door Jan Laros

Freelance redacteur

17-06-2010 • 12:45

9

Reacties (9)

Sorteer op:

Weergave:

@Bornhald (leuke WoT referentie :P)

Ja inderdaad, het is er wat vroeg voor maar ik vraag me ook al af hoe ze dit gaan implementeren. Ze hebben het vrij consequent over de hoeveelheid customization van characters, ik neem aan dat ze daar de verschillende Chapters mee bedoelen. Ze hebben in interviews ook al aangegeven dat ze hier veel aanpasbare details mee bedoelen op de armor van space marines zoals Oath papers etc.
bedankt voor het compliment.
Daarnaast ben ik gewoon heel erg benieuwd naar details. Ik had ergens op het internet gelezen, dat op een grote beurs in Duitsland, er meer details zouden worden vrijgegeven. Ik weet alleen niet wanneer dit precies was. Wel dus dat er binnenkort meer bekend word gemaakt.
De spacemarines zien er wel tof uit! Naar mijn idee kunnen ze hier het beste een beetje de Planetside kant mee op gaan (base capture/defense) maar details zijn wel erg beperkt op dit moment.

[Reactie gewijzigd door Verwijderd op 28 juli 2024 00:55]

Staat voor 2012.... geduld dus!

Eerst maar vermaken met WH40K: Space Marine :D
For The Emperor!

Haha,
Goh wat heb ik me vermaakt met deze game (vooral via LAN)
Hopelijk is wordt deze game dan ook wer zo vet als zijn voorgangers, dan is het zeker het kopen waard!
Dit is nu wel een MMO waar ik heel erg benieuwd naar ben.
Ik vraag me alleen nu al af (jaja erg vroeg) of je ook andere Space Marine legion kan spelen. Enige loyalists zijn Black Templars, en enige Chaos zijn Khorne Berzerkers
For the greater good!

Hopelijk gaan ze de Tau er nog in stoppen, dan ben ik verkocht!
Eh, dit is geen RTS. Dit is een MMO.

Op dit item kan niet meer gereageerd worden.