Multi Langual Website van Abit kleiner

Was jullie misschien opgevallen, maar de zeer veel talige website van Abit die met groot trompet geschal werd aangekondigd ("behalve engels maarliefst 16 andere talen").

Chinese (Standard/Traditional)
German
Chinese ("Simplified")
Spanish
French
Japanese
Korean
Russian
Italian
Dutch
Norwegian
Swedish
Turkish
Hungarian
Portuguese
Polish

Je raad het al: de rode talen zijn niet langer van de partij.

Door Reinder Gerritsen

Server admin, Reviewer, Hardware director, Organisatie

09-07-1999 • 19:07

8

Bron: ICQ/Website

Reacties (8)

Sorteer op:

Weergave:

De Nederlandse lag toch altijd achter...
He Reinder, jij was toch bezig die Abit Site te vertalen in het NL ?? gaat dat nu niet meer door ? verrot zeg... <img src=http://192.87.219.67/~femme/wot/forum/interface/smilies/frown.gif width=15 height=15><img src=http://192.87.219.67/~femme/wot/forum/interface/smilies/frown.gif width=15 height=15>
ppppppppppppppffffffffffffffffffffff
gelukkig hebben ze die flash plugin niet meer
En wat heb JIJ nou weer tegen Flash?
Was me ook al opgevallen, maakt niet uit, ik prefereer toch Engels boven Nederlands, heb ook geen Nederlandstalige software op m'n poeter draaien <img src=http://192.87.219.67/~femme/wot/forum/interface/smilies/smile.gif width=15 height=15>
Die talen mogen ze weglaten van mij, heb ik tenminste niet voor joker ooit engels geleerd, maar ik heb vandaag wat biosjes gedownload en het surfen door hun site is lekker snel geworden, en ik vind hem er nu ook redelijk uitzien. Dat vind ik een stuk belangrijker.
Metten, ik heb opzich niks tegen flash, maar bij de abit site voegde het niks extra's toe,dat hadden ze ook kunnen bereiken met moving gifjes.
En het laden duurt langer.
Als je nou echt een mooi filmpje laat zien is het wel kewl

Op dit item kan niet meer gereageerd worden.