Audiofabrikant Bose heeft een nieuwe stereoset bedacht die rekening houdt met de muzieksmaak van de gebruiker, zo meldt Time. De Lifestyle 48 is een dvd-speler en stereo-installatie in één, en beschikt over ingebouwde harde schijf waarop ongeveer 340 uur muziek gezet kan worden. Het apparaat beschikt over functionaliteit om cd's zelf naar de ingebouwde harde schijf te kopiëren en te comprimeren tot mp3-bestanden, een proces dat ongeveer vijf minuten in beslag neemt. Noviteit is het uMusic-systeem, waarmee het apparaat de smaak van de gebruiker kan leren. Luisteraars kunnen tijdens het afspelen van een nummer op de afstandsbediening aangeven of het nummer een plus of min verdient, waarna de Lifestyle 48 playlists kan genereren van favoriete nummers, of van nummers uit hetzelfde genre. Telkens kan de gebruiker de aannames van de Lifestyle bijwerken en de accuraatheid vergroten.
Volgens de schrijver slaagde het apparaat er na een aantal dagen goed in om zijn muzieksmaak te herkennen. Nadelen zijn er echter wel. Zo biedt het systeem te weinig aanpassings- mogelijkheden, is de op tv afgebeelde interface onhandig en omslachtig, en kan de gebruiker maar één eigen playlist opslaan. Ook vindt de tester het jammer dat de harde schijf niet uitgebreid kan worden, en dat er geen mogelijkheid is om muziek van internet te downloaden.
Een laatste belangrijk nadeel is de prijs: de Lifestyle 48 kost hier ruim $7000, inclusief een set Bose JewelCube speakers. Voor mensen die dat te veel van het goede vinden, is er voor een kleine $6000 ook de Lifestyle 38, die echter wordt geleverd met een groter formaat speakers, en met een harde schijf die ruimte biedt aan 'slechts' 200 uur muziek.