Tweede generatie van Corsairs Nautilus-koeler heeft betere pomp en groter scherm

Corsair heeft nieuwe versies uitgebracht van zijn Nautilus II-all-in-onekoeler. Die versies hebben een groter display, een betere pomp en nieuwe fans. Corsair brengt witte en zwarte versies van de koeler uit in 240- en 360mm-varianten.

Corsair brengt meerdere varianten in de Nautilus-serie van all-in-onekoelers uit, waaronder versies met een lcd-display. Dat had de originele versie ook al, maar het schermpje op de nieuwe koeler is groter. Het oude scherm was rond met een doorsnee van 2,1", maar het nieuwe scherm is rechthoekig en meet 3,5". Het nieuwe display heeft een resolutie van 480x640 pixels en een verversingssnelheid van 60Hz.

Gebruikers kunnen informatie over het systeem erop aflezen, maar kunnen het scherm ook aansluiten op de DisplayPort-uitang van een pc en het zo 'als tweede scherm voor Windows' gebruiken, zegt Corsair. Er komen ook versies uit zonder het schermpje. Die zijn uiteraard goedkoper.

Corsair Nautilus II

De koelers hebben ook een nieuwe pomp. Dat is de FlowDrive 2S, die krachtiger is dan die in het eerdere model. De pomp heeft ook een dunnere bevestigingsplaat die beter moet koelen.

240mm-variant 360mm-variant
Nautilus II RS 84,90 euro 104,90 euro
Nautilus II RS argb 89,90 euro 114,90 euro
Nautilus II RS lcd 129,90 euro 149,90 euro

Nieuwe fans

Corsair levert de koelers voortaan met nieuwe fans: de RS II-fans. Die komen uit in wit en zwart en kunnen ook adresseerbare rgb-verlichting (argb) bevatten. De fans zijn aanstuurbaar met pwm.

Model Prijs
RS120 II argb 17,90 euro
RS140 II argb 23,90 euro
RS360 II argb 39,90 euro

Verder ondersteunen de koelers iCUE Link om de fans aan te sturen. De koelers komen beschikbaar met radiatoren van 240mm of 360mm. De fans zijn ook los verkrijgbaar in varianten van 120mm, 140mm of 360mm.

Corsair Nautilus RS II fans

Door Tijs Hofmans

Nieuwscoördinator

18-09-2026 • 13:53

3

Reacties (3)

Sorteer op:

Weergave:

Veel gebruikers lossen dat eleganter op: i.p.v. klein priegelschermpje hangen ze er een groter scherm aan, wat veel makkelijker leest...

Geen liefhebber van RGB feesten in mijn kast, maar dit is nog erger...
Ziet er mooi uit de zwarte lcd uitvoering en de prijs valt mij mee.
Mwah, het ligt eraan wat je zoekt. Een Noctua NHD15 kost minder, is stiller en koelt beter. Dus deze is eigenlijk op alle punten minder goed en dan ook nog eens duurder.

Om te kunnen reageren moet je ingelogd zijn