Macromedia's Shockwave zal gaan fuseren met AtomFilms, zo meldt ZDNet. Na de fusie zal één groot bedrijf ontstaan, met minstens 180 miljoen gebruikers. De nieuwe combinatie zal net als de twee huidige bedrijven korte filmpjes op internet gaan aanbieden, zoals South Park. De nieuwe naam is nog niet bekend:
Shockwave, de online entertainmentsite van Macromedia, en AtomFilms gaan begin volgend jaar fuseren via een aandelenruil. Dat bevestigden de beide firma's deze week.
Onder de deal worden de aandeelhouders van AtomFilms voor dertig procent eigenaar van Shockwave.com. CEO Rob Burgess van Macromedia wordt de voorzitter van het nieuwe bedrijf, terwijl Atomfilms-baas Mika Salmi de rol van bestuurder op zich neemt. De combinatie van de twee zal een bedrijf creëren met een indrukwekkend bereik. Shockwave heeft dertig miljoen geregistreerde gebruikers en behoort tot de top vijftig meest bezochte sites ter wereld, terwijl AtomFilms volgens eigen zeggen ongeveer 150 miljoen kijkers bereikt, via een honderdtal websites en off-line distributiekanalen.![]()
Lees het hele verhaal hier.