ThermalTake Golden Orb voor Socket A CPU's

Ik kreeg van Overclockers Australia een mailtje dat zij van ThermalTake wat info over de Socket A Golden Orb hebben ontvangen. De M1AB FC-PGA versie van deze heatsink/fan past niet goed op de Duron en Thunderbird, waardoor de processor kaduk kan gaan. Dit probleem is verholpen in het TTC-M5AB model:

* Duron Socket A: Yes ! Basically our M1AB - The performance is suitable for Duron CPU. But the clip will cause too tight ! This will easily lead to danger to the CPU itself. Thus ! We have designed & announced a new model "TTC-M5AB" - Especially for AMD K7 Socket 462/A Duron used only (up to 1GHz). Price for M5AB is US$0.30/pc higher than M1AB. Kindly just be confirmed again!
ThemalTake Golden Orb voor Socket A CPU\'s

Door Femme Taken

UX Designer

20-07-2000 • 18:34

15

Bron: Overclockers Australia

Lees meer

Reacties (15)

15
15
1
0
0
0
Wijzig sortering
Titan is gewoonweg een reseller voor Thermaltake. Alle Golden Orb's worden door Thermal Take gemaakt en Titan verkoopt ze onder andere (onder een andere naam) door.
Aha, bedankt voor de duidelijkheid die je hebt geschapen!
Anoniem: 8899 20 juli 2000 18:40
Wat valt hier nou over te vertellen?? Prachtig toch?!!! :p :P
athena.tweakers.net/ext/i.dsp/964110856.jpg
Hmmja, dat hadden ze wel mogen vertellen voor ik dat ding (de ouwe dus) op onze Duron schroefde.

Gelukkig is het alleen de eerste keer een probleem, daarna buigt de clip vanzelf wat zodat hij minder strak komt te staan.

Bovendien heb je met goeie siliconen-gebaseerde pasta ertussen een redelijk smeermiddel ;)
Anoniem: 2906 20 juli 2000 18:51
* 786562 RazorBlade
wel link dat niet alle socket7 /fcpga coolers op de duron/athlon passen. veel mensen weten diet niet en dat kan :'( worden. ik weet uit ervaring dat als je met een gebroken core aankomt bij je chipverkoper dat je wel kunt fluiten naar je garantie !
Anoniem: 3990 20 juli 2000 19:39
ik heb verdomme NU een koeller nodig!
wie weet er nog goeie? (of goedkope, dan doe ik het daar wel mee tot die gorb beschikbaar is)
Anoniem: 3996 20 juli 2000 19:46
En heeft al iemand uitgevist waar we dit monster kunnen kopen ?
"Koen is nu compleet de draad kwijt over het verschil tussen de Thermaltake Golden Orb en de Titan Majestic"

Thermaltake Golden Orb voor socketA komt uit in de TDUFR01-versie, zoals vermeld op hun site. Nu staat hier dat M1AB FC-PGA-versie van Thermaltake (?) dus niet goed op een duron/thunderbird past.
Maar de M1AB-coolers zijn een categorie coolers van Titan Majestic.

Wie kan het mij nu voor eens en altijd duidelijk maken, of klopt er misschien iets niet helemaal aan deze post?
Hmm ja, de Majesty-serie van Titan en de Golden Orb serie van Thermaltake lijken als twee druppels water op elkaar. Het plaatje van hierboven is waarschijnlijk een Titan (te zien aan het stickertje op de fan).
Maar Titan en Thermaltake hebben wel allebei een aparte website (www.titan-cd.com en [url="http://www.thermaltake.com)."]www.thermaltake.com).[/url] Ik heb alle plaatjes op hun site eens goed bekeken en ik kan echt nauwelijks verschil ontdekken. Alleen misschien wat (heel kleine) verschillen in de precieze maten (70mm diameter tegenover 69mm) Misschien heeft Titan een overeenkomst gesloten met Thermaltake om hetzelfde ontwerp te mogen gebruiken? Of wellicht produceert Titan ook voor Thermaltake...
Ik ben wel benieuwd of het materiaal van de heatsink anders is en of de onderlinge prestaties veel verschillen. In elk geval is het erg verwarrend dat ook de Titan 'Golden Orb' wordt genoemd (door sommigen, niet door Titan zelf).

Op dit item kan niet meer gereageerd worden.