Cookies op Tweakers

Tweakers is onderdeel van DPG Media en maakt gebruik van cookies, JavaScript en vergelijkbare technologie om je onder andere een optimale gebruikerservaring te bieden. Ook kan Tweakers hierdoor het gedrag van bezoekers vastleggen en analyseren. Door gebruik te maken van deze website, of door op 'Cookies accepteren' te klikken, geef je toestemming voor het gebruik van cookies. Wil je meer informatie over cookies en hoe ze worden gebruikt? Bekijk dan ons cookiebeleid.

Meer informatie

Vraag & Aanbod advertenties

Verfijn resultaten

Meest gebruikte filters

Advertentietype

Toon resultaten

Prijs

Toon resultaten

Soort verkoper

Toon resultaten

Beoordeling adverteerder

Toon resultaten

Locatie en afstand

Toon resultaten

Staat van product

Toon resultaten

Maximale leeftijd

Toon resultaten

Merken

NOT

Toon resultaten

Soort accessoire (netwerk)

NOT

Toon resultaten

Netwerk (1)

SFP/XFP-poorten

AND
NOT

Toon resultaten

Opties (1)

Netwerkopslag opties

AND
NOT

Toon resultaten

Ondersteuning (1)

IPv6 ondersteuning

NOT

Toon resultaten

Overige (1)

Series

Toon resultaten

Cisco SFP-10G-SR SFP+ Module LC Fiber Koppeling

woensdag - Ik heb hier twee SFP+ modules van Cisco te koop. Hebben altijd goed dienstgedaan in mijn...

Score: 5

Gizzy (326)

Beek en Donk

€ 25,-

Ubiquiti LiteBeam M5

dinsdag - Zo goed als nieuw Ubiquiti LiteBeam M5 ‎LBE-M5-23 Is compleet in doos en nog ongebruikt Is...

Score: 5

Zaratrass (94)

Apeldoorn

€ 29,-

ZyXEL VPN Firewall VPN 300

dinsdag - ZyXel VPN Firewall VPN 300 aangeboden, online gaan ze vanaf 1119 euro, bij ons slechts 799...

Score: 5

PaulS80 (129)

Voorschoten

€ 799,-

Gereserveerd

HP Procurve 2920 2-Port Stacking module P/N 5066-1414

dinsdag - 1x HP Procurve 2920 2-Port Stacking module P/N 5066-1414Staat: Gebruikt. Keywords:...

Score: 5

r_AllocStarByte (37)

Heerlen

€ 79,99

Juniper EX 4200 and EX 3200 4-Port 1G SFP Uplink Module (711-021270 EX-UM-4SFP 4-Port 1G SFP)

dinsdag - 1x Juniper Networks 711-021270 EX-UM-4SFP 4-Port 1G SFP Uplink ModuleStaat: Gebruikt.

Score: 5

r_AllocStarByte (37)

Heerlen

€ 19,99

Gereserveerd

HP Procurve 2p 10-GbE SFP+ A5500/E4800/E4500/E4800 Mod 2p 10-GbE SFP+ A5500/E4800/E4500 Mod

dinsdag - 1x HP Procurve 2p 10-GbE SFP+ A5500/E4800/E4500/E4800 Mod 2p 10-GbE SFP+ A5500/E4800/E4500...

Score: 5

r_AllocStarByte (37)

Heerlen

€ 84,99

[NIEUW] 3Com Switch 4500G 2-Port 10-Gigabit Local Connection Module HP LCM E45/E48 [NOS]

dinsdag - New old stock. Nog nieuw in de doos & antistatische zak, seal niet gebroken.1x 3Com...

Score: 5

r_AllocStarByte (37)

Heerlen

€ 79,99

Gereserveerd

[NIEUW] HP Procurve 2920 2-Port 10GbE SFP+ Module [NOS]

dinsdag - New old stock. Nog nieuw in de zak, seal niet gebroken.1x HP Procurve 2920 2-Port 10GbE...

Score: 5

r_AllocStarByte (37)

Heerlen

€ 199,99

Gereserveerd

Ubiquiti UniFi Cloud Key Gen2 Plus (Incl. Rackmount Kit & POE injector)

maandag - Aangeboden: Ubiquiti Networks UniFi Cloud Key Gen 2+, inclusief officiële Rackmount Kit...

Score: 5

computer1_up (54)

Heerlen

€ 185,-

Ubiquiti UniFi Cloud Key

maandag - UniFi Cloudkey voor het beheren van netwerk, Getest en gereset. Inclusief 8GB SD kaart.

Score: 5

magoofy23 (16)

Zwolle

€ 25,-

2 PoE splitters rj45 - usb

maandag - Ik heb over (na minderen en aanpassen netwerk config) 2 PoE splitters deze heb ik gebruikt...

Score: 5

LightStar (140)

Assen

€ 20,-

Ubiquiti PoE Injector, 802.3AF

zondag - Aangeboden wegens overtollig door gebruik POE-switches: POE-adapters van Ubiquiti. Dit...

Score: 5

B2 (78)

Wenum-Wiesel

€ 5,-

Ubiquiti LiteBeam M5

vrijdag - zgan zonder mankementen.

Score: 5

Aegean (39)

Enschede

€ 30,-

Ubiquiti UniFi Cloud Key

19 mei - Ubiquiti UniFi Cloud Key generatie met usb c aansluiting De cloud key werkt naar behoren...

Score: 5

axensir (60)

Genemuiden

€ 60,-

Ubiquiti UniFi Cloud Key Gen2 Plus

19 mei - Cloud key is overbodig geworden na het aanschaf van een dream machine pro. Daarom bied ik...

Score: 0

PVG21 (0)

Sint-Michielsgestel

€ 150,-

TP-Link Passieve PoE-adapter (48 V) 10 stuks

18 mei - Nieuw, niet gebruikt, uit de verpakking. Overgebleven van een project waar ik een switch...

Score: 5

PhanToM__ (60)

Antwerp

€ 3,50

19" netwerk kast / rack

16 mei - Een netwerk kast voor 19" apparatuur. Hij heeft gebruikssporen. Kleine krasjes en...

Score: 5

Xtacle (30)

Den Haag

€ 10,-

DSTIKE Wifi Deauthor Watch

15 mei - Weg wegens overcompleet

Score: 5

Phasmid (106)

Roermond

N.o.t.k.

Glasbak (met nog wat lengte kabel)

14 mei - Voor de echte hobbyist: een, bij gebrek aan het juiste woord, glasbak. Een lade met daarin...

Score: 5

Blabla13 (51)

Eindhoven

N.o.t.k.

24-poort patch paneel met 23 keystones cat 6a

14 mei - Overgehouden uit een overgenomen patchkastje. Ik kan er zelf niets mee, maar wellicht is...

Score: 5

Blabla13 (51)

Eindhoven

€ 20,-

Fortinet FortiGate 50E

14 mei - Fortinet Fortigate 50E Incl power adapter.

Score: 5

frank-dekker (47)

Uden

€ 220,-

AOI A7ELSN85ADMA0684 sfp+ 10g modules

13 mei - Overgehouden uit projectje, gloednieuw. AIO A7ELSN85ADMA0684 SFP+ SR 10G 850nm 300m MMF...

Score: 5

2xdehelft (7)

Winterswijk

€ 140,-

Sophos SG 550 rev. 2

10 mei - Sophos SG 550 aangeboden (2 stuks beschikbaar) Staat: Gebruikerssporen zoals krassen op de...

Score: 5

Detmer (480)

Zutphen

€ 225,-

PoE Adapter voor camera's, Access points en dergelijke.

10 mei - Nieuwe PoE adapters komen zonder de voeding kabel maar is een standaard voedingskabel. Je...

Score: 5

Tuskermalt (112)

Olst

€ 10,-

Ubiquiti POE Injector, 48V, 0.5A

10 mei - Nieuwe PoE adapters komen zonder de voeding kabel maar is een voedingskabel die je ook...

Score: 5

Tuskermalt (112)

Olst

€ 10,-

Resultaten per pagina: 25 | 50 | 100


Nintendo Switch (OLED model) Apple iPhone SE (2022) LG G1 Google Pixel 6 Call of Duty: Vanguard Samsung Galaxy S22 Garmin fēnix 7 Nintendo Switch Lite

Tweakers vormt samen met Hardware Info, AutoTrack, Gaspedaal.nl, Nationale Vacaturebank, Intermediair en Independer DPG Online Services B.V.
Alle rechten voorbehouden © 1998 - 2022 Hosting door True