Firmware-update: Gigabyte GA-P35-DS3 F9

Gigabyte heeft voor de GA-P35-DS3 een nieuw bios uitgebracht. Het nieuwe bios heeft versienummer F9 meegekregen en kan door te klikken op deze link gedownload worden. Volgens de release notes bevat F9 een bugfix die het probleem oplost met betrekking tot het opschroeven van het voltage van ddr2-geheugenmodules:

Fix : Some motherboards do not allow the DDR2 voltage to be increased to 0.4V in a high-temperature environment.[break]
Gigabyte GA-P35-DS3R
Versienummer F9
Releasestatus Final
Besturingssystemen DOS
Website Gigabyte
Download http://europe.giga-byte.com/FileList/BIOS/motherboard_bios_ga-p35-ds3_f9.exe
Bestandsgrootte 735,00kB
Licentietype Freeware

Door Robin Vreuls

Doktersteam

19-11-2007 • 10:20

12

Submitter: NitSuA

Bron: Gigabyte

Update-historie

Reacties (12)

12
11
2
1
0
2
Wijzig sortering
Voor de DS4 is F8 uitgebracht.
Werkt dit ook met de GA-P35-DS3R ?
Voor de DS3R is er inmiddels een F8 BIOS die het zelfde probleem op lost, maar dat had je ook zelf uit kunnen vinden ;)
Waarschijnlijk wel (ik weet niet wat precies de verschillen zijn), maar als daarvoor niet zo'n release is is het niet nodig.
Echter, die zijn er wel, voor zowel rev1 als rev2. Je kunt dus beter deze nemen, dan weet je zeker dat het werkt (al is het maar de vraag of je dit nodig hebt, een BIOS wil toch nog weleens corrupt raken bij het flashen helaas, dus onnodig flashen moet je niet doen).
voor de DS4 heeft deze update niet geholpen. Nog steeds dezelfde RAM problemen met de G-Skill. Hoop dat deze er snel komt voor de DS4
Anoniem: 240097 19 november 2007 16:38
De afbeelding is van de ds3r versie dus dan werkt dit ook bij deze
Bor Coördinator Frontpage Admins / FP Powermod @Anoniem: 24009719 november 2007 19:58
De afbeelding is er gewoon door T.net bij geplakt. Dat wil niet direct iets zeggen dus.
Bor Coördinator Frontpage Admins / FP Powermod 19 november 2007 19:59
Fix : Some motherboards do not allow the DDR2 voltage to be increased to 0.4V in a high-temperature environment.
Weet iemand hoe dit precies zit? Is het gewoon niet mogelijk 0.4V te uppen in "high temperature" omgevingen of geeft het moederbord wel 0.4V maar levert het vervolgens minder? Waar ligt de grens mbt "high temperature" omgevingen?
Inmiddels is F10 ook alweer uit : ;)
Pfoe ja inderdaad, ik heb 'm net van de site afgeplukt. Overigens zou het alleen een probleem verhelpen met 1TB HDD's, maar wellicht zitten er ook andere fixjes in, je weet maar nooit. Het kan meestal iig nooit kwaad om up to date te zijn met de laatste versie!

Op dit item kan niet meer gereageerd worden.