Cookies op Tweakers

Tweakers maakt gebruik van cookies, onder andere om de website te analyseren, het gebruiksgemak te vergroten en advertenties te tonen. Door gebruik te maken van deze website, of door op 'Ga verder' te klikken, geef je toestemming voor het gebruik van cookies. Wil je meer informatie over cookies en hoe ze worden gebruikt, bekijk dan ons cookiebeleid.

Meer informatie

Juniper

110 producten en 144 uitvoeringen

Vergelijk Juniper producten

Terug

Title

Sluit

Verfijn resultaten

Prijs

Toon resultaten

Beoordeling

Toon resultaten

Minimum aantal reviews

Toon resultaten

CategorieŽn

Toon resultaten

Verkrijgbaar sinds

Toon resultaten

Waarom Tweakers?

  • Ruim 1 miljoen producten
  • Specificaties vergelijken
  • De laagste prijs vinden
  • Product reviews lezen
  • Best buy tips redactie
  • Goed voorbereid kopen
Filters
110 producten - Pagina 1 van 5
    
Goedkoopste Juniper SRX-100-B

Juniper SRX-100-B

Overige accessoires

Netwerkaccessoires

Score: 4

1 review

Geen prijzen beschikbaar

Goedkoopste Juniper SRX-100-H

Juniper SRX-100-H

Overige accessoires

Netwerkaccessoires

Score: 0

€ 329,12

1 prijs

1 winkel
Goedkoopste Juniper Juniper Networks SFP 1000Base-SX Gigabit Ethernet Optics, 850nm

Juniper Juniper Networks SFP 1000Base-SX Gigabit Ethernet Optics, 850nm

Overige accessoires

Netwerkaccessoires

Score: 0

€ 52,75

5 prijzen

5 winkels
Goedkoopste Juniper EX4300

Juniper EX4300

6 uitvoeringen

Netwerk switches

Score: 0

€ 2.751,54

2 prijzen

2 winkels
  Goedkoopste Juniper EX4300-48P 48 port PoE+ 800Watt 1000BASE-T + 4 port QSFP+ 40GbE + 1100Watt AC PS

Juniper EX4300-48P 48 port PoE+ 800Watt 1000BASE-T + 4 port QSFP+ 40GbE + 1100Watt AC PS

48x Ethernet 1Gbps met PoE+

Netwerk switches

Score: 0

€ 2.751,54

2 prijzen

2 winkels
  Goedkoopste Juniper EX4300-24P 24 port PoE+ 400Watt 1000BASE-T + 4 port QSFP+ 40GbE + 715Watt AC PS

Juniper EX4300-24P 24 port PoE+ 400Watt 1000BASE-T + 4 port QSFP+ 40GbE + 715Watt AC PS

24x Ethernet 1Gbps met PoE+

Netwerk switches

Score: 0

€ 1.636,40

3 prijzen

3 winkels
  Goedkoopste Juniper EX4300-24T 24 port 1000BASE-T + 4 port QSFP+ 40GbE + 350Watt AC PS

Juniper EX4300-24T 24 port 1000BASE-T + 4 port QSFP+ 40GbE + 350Watt AC PS

24x Ethernet 1Gbps

Netwerk switches

Score: 0

€ 1.431,59

3 prijzen

3 winkels
  Goedkoopste Juniper EX4300-48T-AFI 48 port 1000BASE-T + 4 port QSFP+ 40GbE + 350Watt AC PS (back to front airflow)

Juniper EX4300-48T-AFI 48 port 1000BASE-T + 4 port QSFP+ 40GbE + 350Watt AC PS (back to front airflow)

48x Ethernet 1Gbps

Netwerk switches

Score: 0

Geen prijzen beschikbaar

  Goedkoopste Juniper EX4300-48T 48 port 1000BASE-T + 4 port QSFP+ 40GbE + 350Watt AC PS

Juniper EX4300-48T 48 port 1000BASE-T + 4 port QSFP+ 40GbE + 350Watt AC PS

48x Ethernet 1Gbps

Netwerk switches

Score: 0

Geen prijzen beschikbaar

 

Juniper EX4300-32F 32 port 1000Base-X + 4 port SFP+ 10GbE + 2 port QSFP40GbE + 350Watt AC PS

32x Ethernet 1Gbps

Netwerk switches

Score: 0

Geen prijzen beschikbaar

Goedkoopste Juniper EX3300

Juniper EX3300

5 uitvoeringen

Netwerk switches

Score: 0

€ 1.877,92

4 prijzen

4 winkels
  Goedkoopste Juniper EX3300-48P 48 port PoE+ 740Watt 1000BASE-T + 4 port SFP/SFP+ 1/10GbE

Juniper EX3300-48P 48 port PoE+ 740Watt 1000BASE-T + 4 port SFP/SFP+ 1/10GbE

48x Ethernet 1Gbps, 4x Ethernet 10Gbps met PoE+

Netwerk switches

Score: 0

€ 1.877,92

4 prijzen

4 winkels
  Goedkoopste Juniper EX3300-24P 24 port PoE+ 405Watt 1000BASE-T + 4 port SFP/SFP+ 1/10GbE

Juniper EX3300-24P 24 port PoE+ 405Watt 1000BASE-T + 4 port SFP/SFP+ 1/10GbE

24x Ethernet 1Gbps, 4x Ethernet 10Gbps met PoE+

Netwerk switches

Score: 0

€ 1.255,25

2 prijzen

2 winkels
  Goedkoopste Juniper EX3300-48T-BF 48 port 1000BASE-T + 4 port SFP/SFP+ 1/10GbE (back to front)

Juniper EX3300-48T-BF 48 port 1000BASE-T + 4 port SFP/SFP+ 1/10GbE (back to front)

48x Ethernet 1Gbps, 4x Ethernet 10Gbps

Netwerk switches

Score: 0

€ 2.142,91

1 prijs

1 winkel
  Goedkoopste Juniper EX3300-48T 48 port 1000BASE-T + 4 port SFP/SFP+ 1/10GbE

Juniper EX3300-48T 48 port 1000BASE-T + 4 port SFP/SFP+ 1/10GbE

48x Ethernet 1Gbps, Ethernet 100Mbps

Netwerk switches

Score: 0

€ 1.039,-

3 prijzen

3 winkels
  Goedkoopste Juniper EX3300-24T 24 port 1000BASE-T + 4 port SFP/SFP+ 1/10GbE

Juniper EX3300-24T 24 port 1000BASE-T + 4 port SFP/SFP+ 1/10GbE

24x Ethernet 1Gbps, 4x Ethernet 10Gbps, Ethernet 100Mbps

Netwerk switches

Score: 0

€ 923,92

4 prijzen

4 winkels
Goedkoopste Juniper EX2200

Juniper EX2200

6 uitvoeringen

Netwerk switches

Score: 0

€ 841,07

4 prijzen

4 winkels
  Goedkoopste Juniper EX2200-48T-4G

Juniper EX2200-48T-4G

48x Ethernet 1Gbps

Netwerk switches

Score: 0

€ 841,07

4 prijzen

4 winkels
  Goedkoopste Juniper EX2200-48P-4G

Juniper EX2200-48P-4G

48x Ethernet 1Gbps met PoE+

Netwerk switches

Score: 0

€ 1.626,72

3 prijzen

3 winkels
  Goedkoopste Juniper EX2200-24P-4G

Juniper EX2200-24P-4G

24x Ethernet 1Gbps met PoE+

Netwerk switches

Score: 0

€ 1.111,69

1 prijs

1 winkel
  Goedkoopste Juniper EX2200-24T-4G

Juniper EX2200-24T-4G

24x Ethernet 1Gbps

Netwerk switches

Score: 0

€ 551,03

1 prijs

1 winkel
  Goedkoopste Juniper EX2200-C-12P-2G

Juniper EX2200-C-12P-2G

14x Ethernet 1Gbps, Ethernet 100Mbps met PoE+

Netwerk switches

Score: 0

€ 734,47

2 prijzen

2 winkels
  Goedkoopste Juniper EX2200-C-12T-2G

Juniper EX2200-C-12T-2G

14x Ethernet 1Gbps, Ethernet 100Mbps met PoE

Netwerk switches

Score: 0

Geen prijzen beschikbaar

Goedkoopste Juniper SSG-5-SH

Juniper SSG-5-SH

Overige accessoires

Netwerkaccessoires

Score: 0

€ 469,84

1 prijs

1 winkel
Goedkoopste Juniper SSG 550M System

Juniper SSG 550M System

Geen WiFi • 4-poorts switch (max 1Gbps)

Modems en routers

Score: 0

€ 4.979,15

1 prijs

1 winkel
Goedkoopste Juniper SFP+ 10GbE DAC (twinax copper cable)

Juniper SFP+ 10GbE DAC (twinax copper cable)

4 uitvoeringen

Kabels

Score: 0

€ 50,82

2 prijzen

2 winkels
  Goedkoopste Juniper SFP+ 10GbE DAC (twinax copper cable) 1m

Juniper SFP+ 10GbE DAC (twinax copper cable) 1m

SFP+ • 1m

Kabels

Score: 0

€ 50,82

2 prijzen

2 winkels
  Goedkoopste Juniper SFP+ 10GbE DAC (twinax copper cable) 7m

Juniper SFP+ 10GbE DAC (twinax copper cable) 7m

SFP+ • 7m

Kabels

Score: 0

€ 96,80

2 prijzen

2 winkels
  Goedkoopste Juniper SFP+ 10GbE DAC (twinax copper cable) 5m

Juniper SFP+ 10GbE DAC (twinax copper cable) 5m

SFP+ • 5m

Kabels

Score: 0

€ 75,02

3 prijzen

3 winkels
  Goedkoopste Juniper SFP+ 10GbE DAC (twinax copper cable) 3m

Juniper SFP+ 10GbE DAC (twinax copper cable) 3m

SFP+ • 3m

Kabels

Score: 0

Geen prijzen beschikbaar

Goedkoopste Juniper Networks SFP 1000BASE-LX; LC connector 1310 nm 10 km reach on single-mode fiber

Juniper Networks SFP 1000BASE-LX; LC connector 1310 nm 10 km reach on single-mode fiber

Uitbreidingsmodule

Netwerkaccessoires

Score: 0

€ 80,17

1 prijs

1 winkel
Goedkoopste Juniper EX4200

Juniper EX4200

5 uitvoeringen

Netwerk switches

Score: 0

€ 4.918,05

1 prijs

1 winkel
 

Juniper EX4200-48P

48x Ethernet 1Gbps met PoE

Netwerk switches

Score: 0

€ 4.918,05

1 prijs

1 winkel
  Goedkoopste Juniper EX4200-48PX

Juniper EX4200-48PX

52x Ethernet 1Gbps met PoE+

Netwerk switches

Score: 0

€ 3.178,07

1 prijs

1 winkel
 

Juniper EX4200-24P

24x Ethernet 1Gbps met PoE

Netwerk switches

Score: 0

€ 4.440,40

1 prijs

1 winkel
  Goedkoopste Juniper EX4200-48T

Juniper EX4200-48T

48x Ethernet 1Gbps met PoE

Netwerk switches

Score: 0

€ 2.145,33

3 prijzen

3 winkels
  Goedkoopste Juniper EX4200-24T

Juniper EX4200-24T

24x Ethernet 1Gbps met PoE

Netwerk switches

Score: 0

€ 790,13

3 prijzen

3 winkels
Goedkoopste Juniper EX 4200 & EX 3200 Pwr Supply

Juniper EX 4200 & EX 3200 Pwr Supply

320W • volledig modulair

Voedingen

Score: 0

€ 156,82

1 prijs

1 winkel
Goedkoopste Juniper PSU voor EX4300 serie

Juniper PSU voor EX4300 serie

4 uitvoeringen

Netwerkaccessoires

Score: 0

€ 366,63

3 prijzen

3 winkels
  Goedkoopste Juniper 715 Watt PSU voor EX4300 serie (Front-to-back airflow)

Juniper 715 Watt PSU voor EX4300 serie (Front-to-back airflow)

Overige accessoires

Netwerkaccessoires

Score: 0

€ 366,63

3 prijzen

3 winkels
  Goedkoopste Juniper 1100 Watt PSU voor EX4300 serie (Front-to-back airflow)

Juniper 1100 Watt PSU voor EX4300 serie (Front-to-back airflow)

Overige accessoires

Netwerkaccessoires

Score: 0

€ 582,01

3 prijzen

3 winkels
  Goedkoopste Juniper 350 Watt PSU voor EX4300 serie (Front-to-back airflow)

Juniper 350 Watt PSU voor EX4300 serie (Front-to-back airflow)

Overige accessoires

Netwerkaccessoires

Score: 0

€ 158,70

4 prijzen

4 winkels
  Goedkoopste Juniper 350 Watt PSU voor EX4300 serie (Back-to-front airflow)

Juniper 350 Watt PSU voor EX4300 serie (Back-to-front airflow)

Overige accessoires

Netwerkaccessoires

Score: 0

Geen prijzen beschikbaar

Goedkoopste Juniper 2-port 10GbE XFP Uplink Module

Juniper 2-port 10GbE XFP Uplink Module

Uitbreidingsmodule

Netwerkaccessoires

Score: 0

€ 646,68

2 prijzen

2 winkels

Juniper 2-port 10G SFP+ / 4-port 1G SFP Uplink Module

Uitbreidingsmodule

Netwerkaccessoires

Score: 0

€ 625,91

1 prijs

1 winkel
Goedkoopste Juniper SSG520M Secure Services Gateway (1GB, 4xGbE, 4xMiniPIM, 2xEPIM)

Juniper SSG520M Secure Services Gateway (1GB, 4xGbE, 4xMiniPIM, 2xEPIM)

Geen WiFi • 6-poorts switch (max 1Gbps)

Modems en routers

Score: 0

€ 2.143,33

1 prijs

1 winkel
Goedkoopste Juniper SSG20 with 256 MB Memory, 2 port Mini-PIM slots

Juniper SSG20 with 256 MB Memory, 2 port Mini-PIM slots

Overige accessoires

Netwerkaccessoires

Score: 0

€ 364,21

1 prijs

1 winkel

Juniper SSG5 Web Filtering

Overige accessoires

Netwerkaccessoires

Score: 0

€ 85,15

1 prijs

1 winkel

Juniper SSG-140-SH

Overige accessoires

Netwerkaccessoires

Score: 0

€ 1.619,89

1 prijs

1 winkel

Juniper SSG-140-SB

Overige accessoires

Netwerkaccessoires

Score: 4

1 review

€ 1.137,10

1 prijs

1 winkel
Goedkoopste Juniper SSG-20-SB

Juniper SSG-20-SB

Overige accessoires

Netwerkaccessoires

Score: 0

Geen prijzen beschikbaar

Goedkoopste Juniper SSG-5-SB

Juniper SSG-5-SB

Overige accessoires

Netwerkaccessoires

Score: 0

€ 366,03

1 prijs

1 winkel
Goedkoopste Juniper SRX240H2

Juniper SRX240H2

Overige accessoires

Netwerkaccessoires

Score: 0

€ 1.264,15

1 prijs

1 winkel
Goedkoopste Juniper SRX220 Services Gateway

Juniper SRX220 Services Gateway

2 uitvoeringen

Modems en routers

Score: 0

€ 1.031,53

1 prijs

1 winkel
  Goedkoopste Juniper SRX220 Services Gateway (2GB, 2GB CF, 8xGbE, 2xUSB, 2xMiniPIM)

Juniper SRX220 Services Gateway (2GB, 2GB CF, 8xGbE, 2xUSB, 2xMiniPIM)

Geen WiFi • 8-poorts switch (max 1Gbps)

Modems en routers

Score: 0

€ 1.031,53

1 prijs

1 winkel
  Goedkoopste Juniper SRX220 Services Gateway (2GB, 2GB CF, 8xGbE, 2xUSB, 2xMiniPIM, 50watt PoE+)

Juniper SRX220 Services Gateway (2GB, 2GB CF, 8xGbE, 2xUSB, 2xMiniPIM, 50watt PoE+)

Geen WiFi • 8-poorts switch (max 1Gbps)

Modems en routers

Score: 0

Geen prijzen beschikbaar

Juniper SRX220 Rack mount kit for 19" rack. Holds one unit.

Overige accessoires

Netwerkaccessoires

Score: 0

€ 140,52

1 prijs

1 winkel
Resultaten per pagina: 25 | 50 | 100
1 2 3 4 5


Apple iPhone XS Red Dead Redemption 2 LG W7 Google Pixel 3 XL OnePlus 6T (6GB ram) FIFA 19 Samsung Galaxy S10 Google Pixel 3

Tweakers vormt samen met Tweakers Elect, Hardware.Info, Autotrack, Nationale Vacaturebank en Intermediair de Persgroep Online Services B.V.
Alle rechten voorbehouden © 1998 - 2018 Hosting door True