Cookies op Tweakers

Tweakers maakt gebruik van cookies, onder andere om de website te analyseren, het gebruiksgemak te vergroten en advertenties te tonen. Door gebruik te maken van deze website, of door op 'Ga verder' te klikken, geef je toestemming voor het gebruik van cookies. Wil je meer informatie over cookies en hoe ze worden gebruikt, bekijk dan ons cookiebeleid.

Meer informatie

Ubiquiti kabels vergelijken

Verfijn resultaten

Meest gebruikte filters

Prijs

Toon resultaten

Beoordeling

Toon resultaten

Minimum aantal reviews

Toon resultaten

Connector 1

NOT

Toon resultaten

Connector 2

NOT

Toon resultaten

Connectortype

NOT

Toon resultaten

Kabeltype

NOT

Toon resultaten

Lengte (1)

Lengte (cm)

t/m

Toon resultaten

Netwerk (4)

Soort kabel (netwerk)

NOT

Toon resultaten

Category

NOT

Toon resultaten

Met RJ45 stekker

NOT

Toon resultaten

Afscherming (netwerk)

NOT

Toon resultaten

Kleur (1)

Kleur

AND
NOT

Toon resultaten

Verkoopstatus (1)

Verkoopstatus

NOT

Toon resultaten

Overige (2)

Verkrijgbaar sinds

Toon resultaten

Getest vanaf

Toon resultaten

43 uitvoeringen - Pagina 1 van 2
toon:
Connectortype
  • Connectortype
  • Type
  • Connector 1
  • Connector 2
  • Lengte
  • Kleur
Type
  • Type
  • Connectortype
  • Connector 1
  • Connector 2
  • Lengte
  • Kleur
  
Goedkoopste Ubiquiti UniFi SFP+ DAC Patch Cable (0,5 meter) Wit

Ubiquiti UniFi SFP+ DAC Patch Cable (0,5 meter) Wit

SFP+ • 50cm

Male/male

Netwerk

Score: 0

€ 20,51

6 prijzen

6 winkels
Goedkoopste Ubiquiti ToughCable Connector (100-pack) Aluminium, Zwart

Ubiquiti ToughCable Connector (100-pack) Aluminium, Zwart

RJ45

Male/male

Connector

Score: 0

€ 51,-

6 prijzen

6 winkels
Goedkoopste Ubiquiti UC-Patch-1M-RJ45 Wit

Ubiquiti UC-Patch-1M-RJ45 Wit

RJ45 • 1m

Male/male

-

Score: 0

€ 5,-

4 prijzen

4 winkels
Goedkoopste Ubiquiti UniFi ODN 0.5m

Ubiquiti UniFi ODN 0.5m

Fibre LC • 50cm

Male/male

-

Score: 5

1 review

€ 7,18

16 prijzen

16 winkels
Goedkoopste Ubiquiti UC-DAC-SFP28 Zwart

Ubiquiti UC-DAC-SFP28 Zwart

SFP28 • 50cm

Male/male

-

Score: 0

€ 30,88

12 prijzen

12 winkels
Goedkoopste Ubiquiti ToughCable Pro Grijs, Zwart

Ubiquiti ToughCable Pro Grijs, Zwart

Geen/nvt • 305m

-

Netwerk

Score: 0

€ 128,95

19 prijzen

19 winkels
Goedkoopste Ubiquiti ToughCable Connector (1-pack) Aluminium, Zilver, Zwart

Ubiquiti ToughCable Connector (1-pack) Aluminium, Zilver, Zwart

RJ45

Male/male

Connector

Score: 0

€ 1,06

11 prijzen

11 winkels
Goedkoopste Ubiquiti UniFi Ethernet Patch Cable Zwart

Ubiquiti UniFi Ethernet Patch Cable Zwart

RJ45 • 22cm

Male/male

-

Score: 0

€ 5,-

6 prijzen

6 winkels
Goedkoopste Ubiquiti UniFi Ethernet Patch Cable Blauw

Ubiquiti UniFi Ethernet Patch Cable Blauw

RJ45 • 22cm

Male/male

-

Score: 0

€ 6,-

7 prijzen

7 winkels
Goedkoopste Ubiquiti UC-Patch-3M-RJ45-BK Zwart

Ubiquiti UC-Patch-3M-RJ45-BK Zwart

RJ45 • 3m

Male/male

-

Score: 0

€ 7,-

3 prijzen

3 winkels
Goedkoopste Ubiquiti USP-CABLE Zwart

Ubiquiti USP-CABLE Zwart

Merkspecifiek • 1,5m

Male/male

Overig

Score: 0

€ 30,87

16 prijzen

16 winkels
Goedkoopste Ubiquiti UniFi ODN 5m

Ubiquiti UniFi ODN 5m

Fibre LC • 5m

Male/male

-

Score: 0

€ 9,24

15 prijzen

15 winkels
Goedkoopste Ubiquiti UniFi ODN 3m

Ubiquiti UniFi ODN 3m

Fibre LC • 3m

Male/male

-

Score: 0

€ 9,45

16 prijzen

16 winkels
Goedkoopste Ubiquiti UniFi ODN 2m

Ubiquiti UniFi ODN 2m

Fibre LC • 2m

Male/male

-

Score: 0

€ 7,88

16 prijzen

16 winkels
Goedkoopste Ubiquiti UniFi ODN 1m

Ubiquiti UniFi ODN 1m

Fibre LC • 1m

Male/male

-

Score: 0

€ 7,50

16 prijzen

16 winkels
Goedkoopste Ubiquiti UniFi Ethernet Patch Cable Wit

Ubiquiti UniFi Ethernet Patch Cable Wit

RJ45 • 22cm

-

-

Score: 0

€ 4,95

9 prijzen

9 winkels
Goedkoopste Ubiquiti UniFi Direct Attach Copper Cable, 10 Gbps, 3 meter Zwart

Ubiquiti UniFi Direct Attach Copper Cable, 10 Gbps, 3 meter Zwart

SFP+ • 3m

Male/male

Netwerk

Score: 0

€ 26,44

20 prijzen

20 winkels
Goedkoopste Ubiquiti UniFi Direct Attach 2m Zwart

Ubiquiti UniFi Direct Attach 2m Zwart

SFP+ • 2m

Male/male

Netwerk

Score: 0

€ 21,95

18 prijzen

18 winkels
Goedkoopste Ubiquiti UF-SM-PATCH-UPC-APC Geel

Ubiquiti UF-SM-PATCH-UPC-APC Geel

Fibre SC/UPC • 1,2m

Male/female

-

Score: 0

€ 3,-

5 prijzen

5 winkels
Goedkoopste Ubiquiti UF-SM-PATCH-APC-APC Geel

Ubiquiti UF-SM-PATCH-APC-APC Geel

Fibre SC/APC • 1,2m

Male/male

-

Score: 0

€ 4,-

5 prijzen

5 winkels
Goedkoopste Ubiquiti UC-PATCH-8M-RJ45-BL Blauw

Ubiquiti UC-PATCH-8M-RJ45-BL Blauw

RJ45 • 8m

Male/male

-

Score: 0

€ 11,-

4 prijzen

4 winkels
Goedkoopste Ubiquiti UC-PATCH-8M-RJ45-BK Zwart

Ubiquiti UC-PATCH-8M-RJ45-BK Zwart

RJ45 • 8m

Male/male

-

Score: 0

€ 11,-

4 prijzen

4 winkels
Goedkoopste Ubiquiti UC-PATCH-8M-RJ45 Wit

Ubiquiti UC-PATCH-8M-RJ45 Wit

RJ45 • 8m

Male/male

-

Score: 0

€ 11,-

4 prijzen

4 winkels
Goedkoopste Ubiquiti UC-Patch-5M-RJ45-BL Blauw

Ubiquiti UC-Patch-5M-RJ45-BL Blauw

RJ45 • 5m

Male/male

-

Score: 0

€ 9,-

4 prijzen

4 winkels
Goedkoopste Ubiquiti UC-Patch-5M-RJ45-BK Zwart

Ubiquiti UC-Patch-5M-RJ45-BK Zwart

RJ45 • 5m

Male/male

-

Score: 0

€ 9,-

4 prijzen

4 winkels
Resultaten per pagina: 25 | 50 | 100


Apple iPhone 12 Microsoft Xbox Series X LG CX Google Pixel 5 Black Friday 2020 Samsung Galaxy S20 4G Sony PlayStation 5 Nintendo Switch Lite

Tweakers vormt samen met Hardware Info, AutoTrack, Gaspedaal.nl, Nationale Vacaturebank, Intermediair en Independer DPG Online Services B.V.
Alle rechten voorbehouden © 1998 - 2020 Hosting door True