![]() |
Review - Samsungs nieuwe 840 EVO-ssd's: moeilijk te verslaan Samsung heeft zijn nieuwste solid state drives, de 840 EVO-serie, uitgebracht. Tweakers test de drives die met de nieuwe generatie mlc-geheugen zijn gemaakt. |
Na vele jaren lezen van artikelen en reviews, nu eindelijk een bijdrage van mijn kant. Ik bleek maar 4 images te kunnen uploaden bij een review, dus alle images staan in dit linkje.
Historie
In 2012 en 2013 heb ik 3 nieuwe laptops direct na aanschaf voorzien van een SSD; 2 laptops van mijn dochters (Dell Inspiron 14z, i5-2450M, Crucial M4 128Gb en een Dell Vostro 3360, i5-3337U, Samsung 840 120GB) en mijn werk laptop (HP Probook 6560b, i5-2450M, Crucial M4 128Gb). En dit werkt super in deze laptops. Alles start snel op en de laptops kunnen vele uren werken op de accu, mede doordat een SSD nauwelijks stroom verbruikt.
Omdat ik de Inspiron 14z gelijk ook voor vrienden mocht...
Tijd om de desktop van ruim 4 jaar oud eens te updaten, keuze is gevallen op een SSD van Samsung. Wilde voor de Pro gaan maar lees genoeg goede berichten over de EVO en is prijstechnisch erg interessant. Ik wilde de SSD eerst los kopen maar ben toch voor de desktop versie gegaan. Bij Dixons zijn de "gulle gift" weken en kreeg dankzij Facebook €10,- korting waardoor hij voor €94,- de volgende dag in huis was.
Deel je ervaringen en help andere tweakers!