Sony levert met de WH-XB910N een zeer complete hoofdtelefoon die maar weinig onderdoet voor zijn duurdere broer. De ruisonderdrukking is erg goed, het geluid ook, mits je de Clear Bass-functie uitschakelt. Het uiterlijk is niet spectaculair, maar de bediening is prettig, zeker omdat je even snel een gesprek kunt voeren door je hand op de oorschelp te leggen. De hoofdtelefoon is vrij licht en zit prima, en Sony levert er een uitstekende en heerlijk uitgebreide app bij. Een case had niet misstaan en de accu kan beter, maar het totaalplaatje van de WH-XB910N is desondanks heel mooi. Lees verder »
Lees de uitgebreide review en reacties
Gemiddelde gebruikersscore
Heb deze headset nu iets minder dan een jaar in gebruik. De oorkappen zijn helemaal opgelost en afgebrokkeld, waardoor het schuim eruit komt. Ook is het lapje stof wat voor de driver zat eruit gevallen. Dit is de tweede keer dat dit met een Sony headset gebeurd is; ik ga dat risico niet meer nemen. Verder OK geluid.
Ongelofelijk slechte draadloze koptelefoon, je kan 'm beter gebruiken als bedrade koptelefoon.
Mijn eerste review uit waardering. De koptelefoon al jaren in bezit, kan geluidskwaliteit gevoelsmatig doen verbeteren. Recent is een oorkussen kapot gegaan, was zo vervangen.
Goed zittende, probleemloze koptelefoon met uitstekende ANC.
Leuk geluid, ANC redelijk goed, verder niet echt geweldig.
anderhalf jaar in gebruik, maar nooit veel meegenomen. Het schuim en het nepleer brokkelt af en bij langere sessies krijg je wel erg warme en zweterige oren. De noise cancelling is aardig, maar pikt mijn hartslag op en lage tonen worden slecht gefilterd waardoor ik er hoofdpijn van krijg.
prima koptelefoon als je er niet te veel geld aan uit wilt geven en houdt van regelmatig vernieuwen. Ik koop volgende keer een kwalitatievere.
Heb deze koptelefoon nu ongeveer anderhalf jaar in gebruik, en gebruik hem heel veel (120.000 minuten aan muziek volgens spotify) ben er totaal niet voorzichtig mee en gebruik hem ook in de zwaarste regen. ondanks dit alles functioneert die nog prima.
Het geluid is goed, niet dezelfde hoogtes als de vele duurdere modellen maar met een beetje eq is het mijn inziens helemaal prima. luister zelf voornamelijk jazz en soul en hierin heeft het geluid me nooit teleurgesteld.(ben geen audiofiel).
Zelf heb ik de koptelefoon verkregen in een sale maar voor 125 zou ik het nog steeds een goede koop vinden.
Zeer goede koptelefoon overall. Geluidskwaliteit standaard is niet helemaal goed afgesteld (bass heavy), met goede equalizer die je op de koptelefoon opslaat is het een erg accurate maar ook zeer capabele inclusief bass response audio weergave.
Heb hem nu meer dan een jaar en prijs kwaliteit kan bijna geen andere koptelefoon aan tippen. Goede upgrade vanaf Sony 710 serie. Bijbehorende app is wel een must en geeft extra gebruiksgemak. Meerdere apparaten kunnen gekoppeld worden maar vind het niet heel fijn wanneer er 2 apparaten verbonden zijn ivm overschakelen. Ook soms als 1 apparaat geen media afspeelt toch stil doordat hij denkt dat dat wel is (Niet per se een issue van de koptelefoon maar ook van andere apparaten).
Stemmen/hoge frequenties die niet herhalend zijn komen door ANC heen maar dat kan volgens mij alleen met zeer degelijke passieve isolatie opgelost worden waar ik niet van houd door druk op oren.
De soundstage is exact wat ik zocht, heb de mid en high range wel omhoog gebracht met third party EQ (Wavelet).
Bass is erg mooi voor games/films/series. Persoonlijk zet ik de bass op +3 in de Sony app. De noise canceling is iets minder in vergelijking met de XM3. Er zijn ook maar 2 voorgeprogrammeerde noise canceling mogelijkheden, normaal en wind onderdrukking (voor op de fiets bijv). De batterijduur is langdurig genoeg, nog beter zonder NC of AS. Dubbele verbinding is erg handig als je snel wilt switchen van pc/laptop naar telefoon en andersom. De pasvorm is goed, bouwkwaliteit is zeker niks van te zeggen. Touch controls op de rechter oorschelp zijn accuraat en responsive.
TLDR, zeker waar voor je geld, als je niet van extra bass houdt zijn andere opties zoals de XM series waarschijnlijk beter.
Ik vlieg met regelmaat voor mijn werk en wilde destijds een ANC koptelefoon maar niet al te duur. Ik heb destijds een koptelefoon gekocht van Ausdom ANC 7 (jammer genoeg nooit een review van gezien op Tweakers), prima product voor €60,--. Goedkoop voor het geval ik er op zou gaan zitten in het vliegtuig of voor het geval deze gejat zou worden, etc.
Uiteraard niet te vergelijken met de duurdere Bose headphones maar value for money.
Mijn zoon had later de WH-XB910N in een aanbieding gekocht. Duidelijk betere ANC en draagcomfort. Afgewacht op een aanbieding en onlangs aangeschaft. Eerste vliegreis mee gedaan en zonder problemen ongeveer 9-10 uur opgehad. ANC aan en slapen, perfect lekker en rustig.:-)
Bass is teveel maar als je je persoonlijk EQ goed aftstelt is het geluid prima. De BT-connectie met de SamsungTV is soms brak. Tijdens gamen zet ik dan 's avonds mijn Ausdom op.
Mijn eerste draadloze hoofdtelefoon ooit, en wat een geweldig product! Met name onder de indruk van de noise canceling en het draagcomfort. De Truebass-optie vind ik veel te overheersend bij muziek luisteren, en heb ik vooralsnog uitgezet.
Gekocht tijdens actie voor iets meer dan 100 euro en geen moment spijt gehad. Het geluid is uitstekend, ten minste, nadat je de clear-bass uitschakelt, en de noise cancelling is wat mij betreft ook prima. Hij zit comfortabel en de batterij gaat heel lang mee. Enige minpuntje is dat hij vrij dikke oorschelpen heeft en hij daardoor wat raar staat op mijn kleine kale hoofd.
Sinds 14-12 deze koptelefoon in gebruik genomen. Geluid is helder en er zit een prima bass in. Noice cancelling zou beter kunnen maar persoonlijk vind het goed genoeg omdat er nu niet zo'n druk op mijn oren komt.
Uitgebreide app. Batterij duur kan ik nog niks over zeggen.
Prima koptelefoon, goed geluid, microfoon, ontwerp mooi (subjectief) en zit lekker. Ik wil een koptelefoon en hoef niet al mijn gegeven aan Sony te geven. ANC werkt eigenlijk nog steeds niet echt goed, kan je pas uitzetten na aanpassing in app. Onhandige touch bediening ook, doe mij maar gewone knoppen.
Goede koptelefoon in het middensegment. Heeft eigenlijk alles wat het grotere broertje ook heeft (iets mindere kwaliteit) met een betere prijs/kwaliteitverhouding. Het enige dat meteen uit moet is de 'clear bass' functie of je moet van overdreven bass houden.