Software-update: HWiNFO32/64 7.62

HWiNFO logo (75 pix) Realix heeft versie 7.62 van HWiNFO uitgebracht. Dit programma geeft een overzicht van de hardware in een Windows-pc. Ook kunnen de processor, het geheugen en de harddisk aan enkele eenvoudige prestatietests worden onderworpen. Daarnaast kunnen de waarden van de diverse sensors op het moederbord, de videokaart en de harde schijf worden uitgelezen. Het programma maakt statusrapporten die in tekst-, csv- of XML-formaat kunnen worden gegenereerd. Naast de gratis versie is er ook een pro-versie, die onder meer gebruik in commerciële omgevingen toestaat en het verzamelen van data via de commandline mogelijk maakt. De changelog voor deze uitgave ziet er als volgt uit:

Changes in HWiNFO version 7.62:
  • Added AMD Radeon RX 7900 GRE.
  • Added fan speed monitoring on ASUS ROG Strix SCAR 15 and SCAR 17 and some other notebook series.
  • Added reporting of more BIOS options on GIGABYTE X670 series.
  • Improved CPU Package Power monitoring on AMD Cezanne and later APUs.
  • Improved support of AMD Phoenix and Strix.
  • GUI improvements and fixes.
  • Fixed a possible crash of Memory Timings window when no SPD is found.
  • Enhanced support of Intel Lunar Lake.
  • Added monitoring of GIGABYTE GP-AORUS WATERFORCE AIOs.
  • Added AMD Radeon RX 7700 XT and 7800 XT.
  • Added monitoring of NVMe drive available spare capacity.
  • Enhanced sensor monitoring on BIOSTAR Z790 VALKYRIE.
  • Added monitoring of GPU Shader Clock Frequency Limit on Navi3x.

HWiNFO32/64 7.44 build 5100

Versienummer 7.62 build 5200
Releasestatus Final
Besturingssystemen Windows 7, Windows 8, Windows 10, Windows 11
Website Realix
Download https://www.hwinfo.com/download/
Licentietype Freeware/Betaald

Door Bart van Klaveren

Downloads en Best Buy Guide

06-09-2023 • 10:07

18

Submitter: Militia Pilot

Bron: Realix

Update-historie

Reacties (18)

Sorteer op:

Weergave:

Ben nog steeds opzoek naar een handige tool om de CPU/GPU/Case fans te monitoren. Zou dit programma hiervoor geschikt zijn ?
Ik gebruik daar Rainmeter voor (icm HWInfo ofcoz).

Hier wat voorbeelden, check it out.. En hier mijn meters.

[Reactie gewijzigd door Cybergamer op 23 juli 2024 22:40]

Realtime of met logging? Want Fan Control is de enige die echt duidelijk de fans weergeeft voor mij, maar heeft (AFAIK) geen logging optie
ik zie in HWInfo64 in het Sensors Status venster gewoon de toerentallen van al mijn case fans, cpu koeler en mijn gpu gewoon real time weergegeven worden.

Als je realtime viewing en logging en instellen specifiek voor gpu's samen in 1 applicatie wil dan zou ik msi afterburner met RTSS installeren.

[Reactie gewijzigd door youridv1 op 23 juli 2024 22:40]

Het probleem dat ik heb met HWinfo is dat het zooooo veel weergeeft. Als je gewoon alle fan speeds in één oogopslag wilt zien vind ik een dedicated tool veel praktischer
Als je ze ook wilt instellen kun je beter naar Fancontrol kijken.
Thanks. Zou handig zijn als ik ze ook zou kunnen instellen, voornamelijk de GPU fans.
"Fan Control has extensive support for a variety of motherboards, GPUs, and other hardware, like AIOs."
Heeft de fabrikant van je kaart hier niks voor?
Ja, daarom vraag ik het, ik heb een gigabyte.
Foutje, sorry.

[Reactie gewijzigd door Pineka op 23 juli 2024 22:40]

altijd een fijn programma, simple, klein, to the point.
Fijne tool, gebruik het om diverse monitors op mijn Streamdeck weer te geven, FPS, GPU temp, CPU usage etc.
Die prestatietests heb ik nog niet kunnen vinden?
Gebruik het programma al jaren maar snap nog steeds niet waarom de benchmark tests alleen maar in de 32-bit versie zit en niet in de 64-bit.
Oké daarom kon ik het niet vinden. Maar start je de 32bit op krijg je waarschuwingen over de werking.
Dat klopt. Is sinds een tijdje het geval. Heb alleen nog nooit een probleem hiermee gehad.

Op dit item kan niet meer gereageerd worden.