Software-update: ICQ Lite 4.1 build 1668

ICQ is een zogenaamd instant messaging-programma. Dat betekent dat je in dit programma een lijst kunt aanmaken van vrienden en kennisen. Wanneer deze online zijn en ook ICQ hebben draaien, kan met hen worden gecommuniceerd en kunnen bestanden worden uitwisselend. Van ICQ Lite is zojuist een nieuwe versie uitgekomen en deze is 4.01 build 1668 gedoopt. Wat er precies is veranderd in deze release is helaas niet vermeld. Een Nederlandse versie kan hier worden neergehaald.

Versienummer 4.1 build 1668
Besturingssystemen Windows 9x, Windows NT, Windows 2000, Windows XP
Website ICQ
Download http://ftp.icq.com/pub/ICQ_Win95_98_NT4/ICQ_4/Lite_Edition/icq4_setup.exe
Bestandsgrootte 2,79MB
Licentietype Spy/Adware

Door Bart van Klaveren

Downloads en Best Buy Guide

18-05-2004 • 11:09

5

Bron: ICQ

Reacties (5)

5
5
3
0
0
0
Wijzig sortering
ICQ 4 vond ik eerst helemaal geweldig... leek een enorme stap voorwaarts qua intuitief gebruik en de gebruiksvriendelijkheid...

maar eigenlijk valt dat erg mee... geen webcam support, geen microfoon ondersteuning, geen filesharing...
Ook raar dat je niet eens met meer mensen in 1 venster meer kan praten! al deze concurrerende functies zijn uitgeschakeld... moet je toch ICQ pro eroverheen installeren.... en dan zit je weer met dat onvriendelijke programma met zn onoverzichtelijk lange menuutjes + dat andere ICQ4 gebruikers dat ook moeten doen wil je met hun deze functies gebruiken (mensen toevoegen aan een gesprek lijk me toch wel heel handig)

valt me erg tegen!
Dit programma valt al een aantal releases tegen. Ik ben weer terug naar de 2000b versie. Je kunt veel uitzetten en houdt een klein programma over.

Het wachten is op de echte lite versie waarin ze de floating functie opnemen. Dan kan heel ICQ tenminste dicht en heb je enkel een klein blokje van nog geen 2 vierkante centimet van een gebruiker.

Ook vervelend dat als je twee monitoren gebruikt dit programma niet naar de ander (secundaire) monitor kunt zetten.
Hallo!!!! Is het echt nodig om uit te leggen wat ICQ is?! :Y) :Y) :Y)

Gewoon meteen downloaden... :)
Ja, dat is best wel nodig ja.

Want m.u.v. de wat fanatiekere cq oudere internetters komt de gemiddelde mijn-pa-heeft-net-een-pc-gekocht internetter in de wereld van instant messaging, ziet MSN al op de pc staat of heeft van haar 13-jarige vriendinnetje gehoord dat MSN wel lauw is en hoort dus niks van ICQ, laat staat dat ze weten wat het is. Niet denigrerend bedoeld hoor, maar de tijd dat ICQ bekend en geliefd was is helaas grotendeels voorbij. Ik hoop dat er nog een herleving komt van het ICQ tijdperk maar met deze client vrees ik dat ze het mooi kunnen vergeten.
En inmiddels kunnen ze beter de naam veranderen in ICQ Bloat 4.01

Jammer dat het blijkbaar zo moeilijk blijkt te zijn een échte lite client te maken. Alternatieven bestaan wel maar zijn vaak lastiger in gebruik en/of missen belangrijke functionaliteit (zoals file transfer ed.)

(Overigens hoeft op mijn post niet gereageerd te worden met alternatieve clients die volgens gebruiker x helemaal geweldig zijn. Ik gebruik Trillian en ben absoluut niet van plan over te stappen).

Op dit item kan niet meer gereageerd worden.