Crest_ schrijft dat er op de Duitse FTP site van Asus een nieuw beta BIOS voor de oude trouwe P3B-F is verschenen. Wat er in versie 1008 allemaal aan is veranderd is onbekend.
Crest_ schrijft dat er op de Duitse FTP site van Asus een nieuw beta BIOS voor de oude trouwe P3B-F is verschenen. Wat er in versie 1008 allemaal aan is veranderd is onbekend.
Versienummer | 1008 |
Besturingssystemen | Windows 9x, Windows NT, Windows 2000, Linux |
Download | ftp://ftp.asuscom.de/pub/ASUSCOM/BIOS/Slot_I/INTEL_Chipset/i440BX/P3B-F/1008f301.zip |
Lijkt mij dat het dus een beta betreft die er eigenlijk niet thuishoort, foutje zou zomaar kunnen... Misschien gaan ze nu net als nVidia "per ongeluk" af en toe iets laten lekkenCrest_ schrijft dat er op de Duitse FTP site van Asus een nieuw beta BIOS voor de oude trouwe P3B-F is verschenen. Wat er in versie 1008 allemaal aan is veranderd is onbekend.
Ik heb anders al een half jaar 1007 beta 3 draaien hoorHe, wat vreemd. De laatste update was 1006 en dit is 1008. Wat is er met 1007 gebeurd? Normaal nummert asus ze gewoon door... ?
Asus doet dit al langer hoor, in de anderhalf jaar dat ik een P3B-F heb, heb ik al twee beta BIOS'en gedraaid, nu ga ik deze ff instalerenLijkt mij dat het dus een beta betreft die er eigenlijk niet thuishoort, foutje zou zomaar kunnen... Misschien gaan ze nu net als nVidia "per ongeluk" af en toe iets laten lekken
Ja...en...Ik draai al een half jaar 1007 beta 3 en nog nooit rare problemen tegengekomen of last van instabiliteit gehad.Het is dus een vette Beta bios
Op dit item kan niet meer gereageerd worden.