Software-update: SuperCleaner 2.67

Detail harddiskNeobahamuth stuurt ons naar de site van South Bay Software waar een nieuwe versie van SuperCleaner gedownload kan worden. Het programma verwijdert niet gebruikte bestanden zoals de browsercache, history en cookies. Daarnaast kan het start menu gecheckt worden op niet werkende links. De makers heben versie 2.67 in elkaar geknutseld en is vanaf hier neer te halen. In deze release zijn de volgende veranderingen doorgevoerd:

Here's what's new:
  • Rewrote Opera detection code
  • Added option to erase the Windows file search history
  • Added option to disable SuperCleaner's graphic effects
  • Empty Start menu folders can now be sent to the Recycle Bin
Versienummer 2.67
Besturingssystemen Windows 9x, Windows NT, Windows 2000, Windows XP
Website South Bay Software
Download http://www.southbaypc.com/download/CleanSetup.exe
Bestandsgrootte 386,00kB
Licentietype Shareware

Door Robin Vreuls

Doktersteam

20-01-2004 • 09:42

7

Submitter: Neobahamuth

Bron: South Bay Software

Update-historie

Reacties (7)

Sorteer op:

Weergave:

Is er een gratis programma dat index.dat onleesbaar maakt. Wat er allemaal in deze file staat is namelijk echt niet normaal. Zeer veel gegevens nl. Voor een programma dat deze file inleest klik: http://www.exits.ro/dwl/IndexView.exe Klik en schrik mensen... Als iemand zo een programma weet dan ben ik blij. Dit programma doet alles wat ik zelf ook kan.

(EDIT) Noevidence heb ik geprobeerd en werkt zeer goed maar is geen freeware :'(
probeer het hier eens

het is alleen geen freeware

http://noevidence.com/
Voor het verwijderen van index.dat is spider een goed en makkelijk programma: http://www.fsm.nl/ward/

Verder kwam ik net deze tegen: http://www.it-mate.co.uk/support/idsuite.asp
Overigens ter info: in IE6 wordt index.dat wel netjes leeg gekieperd als je je temporary internet bestanden weggooid.
wat zijn de voordelen van dit progje ten opzichte van de gewone windows tools en regcleaner?
Dat het hier allemaal in één zit, en de normale tools van windows zul je allemaal appart moeten opzoeken. Erg onhandig als je niet goed de weg kent in Windows, en je een proggie hebt als die die alles in een keer voor je opknapt.

Er zijn echter veel meer tooltjes die volgens mij véél uitgebreider zijn :Z
Typo: het is South Bay ipv Sourh Bay ;)

Op dit item kan niet meer gereageerd worden.