Driver-update: Iiyama LCD en CRT monitoren

Naplion schrijft dat Iiyama de 2001 'drivers' heeft uitgebracht voor haar monitoren. De drivers zijn geschikt voor CRT en LCD monitoren en wat er nieuw aan is, is mij een raadsel...

Versienummer 2001
Besturingssystemen Windows 9x, Windows 2000
Website Iiyama
Download http://www.iiyama.nl/cgi-bin/download.cgi?lcd

Door Hielko van der Hoorn

23-02-2001 • 14:02

9

Bron: Iiyama

Update-historie

Reacties (9)

9
8
4
1
0
0
Wijzig sortering
Waarschijnlijk is de file uitgebreid met informatie over nieuwe monitoren.

In deze file staan de schermresoluties en bijbehorende maximale refreshrates. Ook staan er kleurprofielen in die gebruikt kunnen worden als je aan colormanagement wilt doen, bijvoorbeeld Photoshop.
Ik had dus net de A902MT nieuw, en zag dat Windows hem alleen herkende als plug&play monitor. Met deze drivers dus als een echte originele Iiyama, en daardoor kon de refreshrate ineens wél omhoog.

De nieuwe modellen zullen inderdaad wel aan toegevoegd zijn. :)
Klopt, want bij Iiyama geven ze geen drivers bij je monitor |:(
Die moet je dus eerst van internet plukken, en als je nou geen internet hebt? Tja, zit je met een PnP monitor.. tss.. :)
Ehm.. toen ik mijn monitor kocht (Pro410) kreeg ik er wel een diskette bij..
Je kunt ook gewoon een andere monitor selecteren, die qua performance gelijkwaardig is, zoals de Eizo drivers die ik regelmatig neem. En heus, ik blaas daar m'n Iiyamaatje echt niet mee op, ik kijk wel uit.
Inderdaad! Zeer tevreden met mijn 19" 451, maar wel superlomp dat er geen cd-tje of flop bij zit met drivers!
Er bestaan ook mensen die totaal geen idee hebben hoe ze die drivers moeten downloaden laat staan installeren!
Minpuntje voor Iiyama.... :(
Jaaaaa, en m'n 3D Mark score is nu ineens 2000 punten hoger geworden!!! :+

........ :Z
Anoniem: 23033 2 maart 2001 13:26
Ik heb altijd gezegd dat iiyama de beste monitoren maakt ;)
Bij mijn 19"VM 450 zat wel degelijk een flop met drivers. Of je heb um niet gehad van je hardewarenwinkel of je heb niet goed gekeken !!!

Goeie monitor + Goeie kaart = erug hoge refreshrate

Jaar terug zat ik bijna alle games te spelen op 135-140 Hertzjes :z toen zat de rest nog te hikken tegen de 85 Hz ... Ik lachte me suf (nog steeds)

Ennuh niet klagen over de mooie beeldbuisjes van deze beeldbuisbouwer :*)

Op dit item kan niet meer gereageerd worden.