Hi, heeft er hier nog iemand nen Promise Ultra133 TX2, geinstalleert onder windows XP.
Ik heb dus onlangs zo een kaartje gekocht, en daar men WD180GB JB op aangesloten, en het kaartje geinstalleert, tijdens deze installatie kreeg ik een melding dat deze hardware niet compatibel was met windows XP.
Daar kon ik dus de installatie afbreken, of doorgaan, dus ik kies doorgaan, het probleem is, dat wanneer ik een map copieer van mijn WD, die op het kaartje aangesloten is, naar mijn Maxtor, die aangesloten is op mijn moederbord, dat hij na een bepaalde willekeurige tijd, gewoon stopt, en dat mijn pc volledig vastzit, ook mp3kes afspelen lukt niet naar behoren, na een bepaalde tijd, begint alles te stotteren, en zit mijn pc ook zo vast, dat ik steeds moet rebooten.
Heeft er hier nog iemand dit probleem, ik heb het laatste bios(v 2.20.0.15) en laatste driver(2.00.0.42) geinstalleert.
Kan dit ook komen doordat mijn moederbord het niet goed kan beheren, of het niet op voorzien is, ik heb een PB pc, en mijn moederbord is van msi(MS-6511), weet iemand hier raad mee??
Ik heb ook al naar Promise gemailt, deze vroeg mij achter mijn eigenschappen van mijn PC, en nadien niets meer van gehoort.
heeft er iemand tips ofzo, laat me dan iets weten, alvast bedankt